Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
limon inisAllah busefer bebegin seninle kalir boyle yapissin sana annecigiiimm diye canim ya inisAllah Amin Amin Amin.
degerinde dusmus hayirlisi .
ne ignesi olucan yanlismi hatirladim sabah okudum galiba ignemi ne baslicaz dedin
Canım tüp bebek yapcaz ya onun iğneleri . Kuzum senin yumurtlama ne zamandı? Yumurtlamadan 14gün sonra adet oluyorsun

ya bende ictim sogan suyu bu ay yinneeee.
dayanamadim:)) doktor ic demem icmede demem dedi cunku .
hayit civanpercemi aslanpencesi hepsini sordum doktoruma otlar icin zaten ilaclar otlardan oluyo mesela hayitin hapi var adinida dedi ama o prolaktin sorunu dedim sanirim yanlis hatirlamiyorsam o olunca veriyorum dedi.
doktorum sadece sogan suyu nu soruyolar bana ama dedi ic demem icmede demem Rabbim sifayi nerden verir bilemeyiz dedi.
kiii ben butun otlari ictim ozlerini bile aldim daha etkilidir diye caylarinida ictim bazi aylar.
ama bu ay sogan suyu ictim.
hala adet olmadim az bi lekelenmem oldu.
test yaptim kac gun once galiba 5 gun kadar oldu negatif ama hala adet olmadim anlamadim ben
acaba kist mi var ki sogan suyu ictim buay
tam yumurtlama zamanimda ki ovu. testi kullaniyorum ozaman icmedim
pazartesi doktora gitsemmi
esimde bekle diyo negatif cikti ya hamile degilimdirde iyide niyyeeee olmadimmm.
ama bu ay gec yumurtladim tahminime gore oda adeti geciktirirmi acaba. ama genede olmam lazim di yani
Adeti duzenler diye duydum canim insallah hamilesindir kan tahlili verdin mi gec dollenme olduysa gec cikar

benimki biraz farkliydi parca alindi kazindi temizlendi histereskobiyle kanamam durmuyodu temizlediler iki kez bende ilk oldugumda 2 -3 gun olmadi sonra birden bir kan bosaldi adet gibi oyle 1 gun 2 gun falan surdu
oyle korktumki Allahim bu kanamalar durmuycak rahmimi alacaklar diye oturdum agladim sonra durdu biliyomusun ama 8 10 gun falan surmustu lekelenmeleri falan sayinca.
ozaman doktora gittim doktor icindeki kan birikip bosalmistir oyuzden oyle olmussundur demisti.
ama canim seninki adet ten bence
ama bunu muhakkak doktoruna soyle danis
bugün 5 günüm durdu canım bir kaç güne giderim hala kontrolüm geçerli hakkımızda hayırlısı olsun eğer bu kadar erken adet gördüysem benim için çok çok iyi olur valla zaten ov testim de silik çıkıyo

Canım tüp bebek yapcaz ya onun iğneleri . Kuzum senin yumurtlama ne zamandı? Yumurtlamadan 14gün sonra adet oluyorsun

canim inisAllah guzel haberler verirsin . seninle kalir bebegin saglikla kucagina alirsin.
yumurtlamam 3 gun gec oldu takvime gore.
ama adetim 10 gun gecikti iste . 1 hafta once tam cmrts lekelendim

bugün 5 günüm durdu canım bir kaç güne giderim hala kontrolüm geçerli hakkımızda hayırlısı olsun eğer bu kadar erken adet gördüysem benim için çok çok iyi olur valla zaten ov testim de silik çıkıyo
oyle canim oyle hayirlisi vardir Rabbimin bildigi diycez sabredicez dua edicez baska ne gelir elden biz aciz kullariz O nun suphesiz Herseye gucu yeter
O
Ol dedikten Sonra Olur
Kunfeyekun
Allah burda hepimizin dualarini kabul etsin

oyle canim oyle hayirlisi vardir Rabbimin bildigi diycez sabredicez dua edicez baska ne gelir elden biz aciz kullariz O nun suphesiz Herseye gucu yeter
O
Ol dedikten Sonra Olur
Kunfeyekun
Allah burda hepimizin dualarini kabul etsin
Aynen öyle. Verende allah alanda. Vardır bi hayır allah kulunu boşa üzmez.
İnşallah hayırlısıyla mutlu haberleri veririz birbirimize

Merhaba arkadaşlar!
Bat ı ekim ayında olanlar haydii toplanalım.
Bu ay bizim ayımız, en güzel ayımız olsun.
Beraber bekleyip, güzel haberlerimizi burada paylaşalım .

Bu topik hepimize uğurlu gelsinn..:cool::21::21::emir_bebek::emir_bebek::KK200:

EKİM ANNE ADAYLARI

1. @Sbha 26 Eylül
  2. @Kurumus-Maskara 29 Eylül
  3. @acem55 1 Ekim
  4. @Mrvttttttt 1 Ekim
  5. @Bestblondie 1 Ekim
  6. @karanmasal 1 Ekim
  7. @clarke34 2 Ekim
  8. @Sem0510 2Ekim
  9. @Hoooneyy 2 Ekim
  10. @Aag91 2 Ekim
  11. embytn embytn 3 Ekim
  12. @gizemya 4 Ekim
  13. @Sinemsara07 5 Ekim
  14. @sakasak 5 Ekim
  15. @Gezi92 5 Ekim
  16. @pembepatiks 5 Ekim
  17. Chester15 Chester15 6 Ekim
  18. @giustizia_ 6 Ekim
  19. @ISTANBULLUGELINN 6 Ekim
  20. limoncicegi41 limoncicegi41 7 Ekim
  21. rainbow4607 rainbow4607 7 Ekim
  22. @Eda3883 8 Ekim
  23. @kardelen_08 8 Ekim
  24. @teacheralla 9 Ekim
  25. @Hayal1992 9 Ekim
  26. B Busrayld 10 Ekim
  27. @Morasigi 10 Ekim
  28. @crnksgl 10 Ekim
  29. @Neic 12 Ekim
  30. @papatyakokankadin 12 Ekim
  31. @rmysa91 14 Ekim
  32. @bahargelini 14 Ekim
  33. @yaprakali 15 Ekim
  34. @Greensey 15Ekim
  35. E Eren61 15 Ekim
  36. duruasya duruasya 16 Ekim
  37. @gizemusa1227 17 Ekim
  38. wiha02 wiha02 18 Ekim
  39. @mine8585 19 Ekim
  40. @Jklyyy 19 Ekim
  41. @Vahvah85 21 Ekim
  42. @nyks_42 22 Ekim
  43. @gulguzeli_28 24 Ekim
  44. @Valensiya 25 Ekim
  45. @umudu beklemek 29 Ekim
  46. @minnos26 ?

Merhaba. Bat 4 ekim..

benimki biraz farkliydi parca alindi kazindi temizlendi histereskobiyle kanamam durmuyodu temizlediler iki kez bende ilk oldugumda 2 -3 gun olmadi sonra birden bir kan bosaldi adet gibi oyle 1 gun 2 gun falan surdu
oyle korktumki Allahim bu kanamalar durmuycak rahmimi alacaklar diye oturdum agladim sonra durdu biliyomusun ama 8 10 gun falan surmustu lekelenmeleri falan sayinca.
ozaman doktora gittim doktor icindeki kan birikip bosalmistir oyuzden oyle olmussundur demisti.
ama canim seninki adet ten bence
ama bunu muhakkak doktoruna soyle danis
Aklima ne geldi okuyunca. Bir arkadaşıma kurtajda keseyi falan alip icini tam temizlememisler kendi döker diye. O da baya kanama yaşamıştı düşük gibi. Doktorun tamamen temizledi mi rahmi biliyor musun?

Aklima ne geldi okuyunca. Bir arkadaşıma kurtajda keseyi falan alip icini tam temizlememisler kendi döker diye. O da baya kanama yaşamıştı düşük gibi. Doktorun tamamen temizledi mi rahmi biliyor musun?
canim bende bebek yoktu kanamam durmuyodu pregesteronum dusuktu.
benimki hastaliktandi. histereskobiyle oldum ben kanamayi durdurup rahim duvarimi incelttiler polipi temizledi hucre cogalmasida varmis. tedavi olmasaydin kansere cevirecekti dedi ikinciye sonucum temiz ciktiktan sonra. doktoruma cok guveniyorum hemde cok.tip dilinde hastaligimin adi
endometrium hiperplazi (rahim kalinlasmasi)ve polipoid fragmanlari(hucre cogalmasi) ve polipler.
yani iki kez oldum temizlemistir herhalde:) sen simdi oyle diyince inisAllah

Son düzenleme:
Ya kızlar ekimde hamile kalınırsa sanırım bebiş ikizler oluyor. Ben de önyargı mı bilmiyorum ama ikizler burcunu pek sevemedim neden bilmiorm hala.. Sizce nasıl olur? Burçların bir önemli var mı??

Ya kızlar ekimde hamile kalınırsa sanırım bebiş ikizler oluyor. Ben de önyargı mı bilmiyorum ama ikizler burcunu pek sevemedim neden bilmiorm hala.. Sizce nasıl olur? Burçların bir önemli var mı??
Olsun da sağlıkla hangi burç olursa olsun be canım
Hem tek başına burç yetmiyorki onu etkileyen ay burcu var yükselen burcu var

X