Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hadi gözün aydın canım hemen değiştiriyorum
Teşekkürler canım bi sorcam ya aferdersin ama bu seferki adet kanamam bir tuhaf ilk leke gördüm siyah yada sanırım köyü bir kahve şeklinde daha sonra çok afedersin tekrardan pul pul gördüm az önce de pıhtı gördüm sanırım çok korkuyorum daha önce hiç böyle olmamıştı her ne kadar adetim gecikse de ilaçla olsamda hiç böyle olmadı

İnşallah canım bu ay hsg çektirdim umarım güzel sonuç alırım :) takip yapıyor musun peki? Ben ateş ölçüyorum her sabah
Bende ağustosun 28 inde çekindim HSG :) . Bi ara çok takip ediyordum ovulasyon testleri ateş ölçme yöntemleri filan baktım iyice strese girip geriliyorum bıraktım artık sadece gün aşırı ilişki oluyor. Sen takip ediyormusun canım? Birde hormon değerlerin nasıl? Kaç aydır düşünüyorsunuz bebek :)

Korkma canım normal .kanama miktarı rengi kıvamı değişebiliyor

Ovulasyon testiyle takip yapıyor musun ?
Daha önce 2 ay yaptım tam 14 de pik oldu sonra ateşe geçtim geçen ay 15inde yumurtlama oldu o yüzden yarın ki ateşim önemli. Ovu testi bana zor geliyor düzenli yapamıyorum onu. Ama bu ay hsg çekildim yumurtlama akıntım 10. Gün oldu ondan sonra sürekli sulu akıntım oldu o yüzden de kafam karışık

Bende hiç ateşle takip yapmadım onu bilmiyorum. Test daha pratiğime gidiyor açıkçası. Belki erken yumurtlamış da olabilirsin. Her ihtimale karşın değerlendir bence bugünleri.

Bende hiç ateşle takip yapmadım onu bilmiyorum. Test daha pratiğime gidiyor açıkçası. Belki erken yumurtlamış da olabilirsin. Her ihtimale karşın değerlendir bence bugünleri.
Bir haftadır full time değerlendiriyorum zaten adamı kurutcam. Allahtan onun spermleri kaliteli bakalım şimdi en geçmeyen zamanlar başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…