Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
limon inisAllah busefer bebegin seninle kalir boyle yapissin sana annecigiiimm diye canim ya inisAllah Amin Amin Amin.
degerinde dusmus hayirlisi .
ne ignesi olucan yanlismi hatirladim sabah okudum galiba ignemi ne baslicaz dedin
Canım tüp bebek yapcaz ya onun iğneleri . Kuzum senin yumurtlama ne zamandı? Yumurtlamadan 14gün sonra adet oluyorsun

Adeti duzenler diye duydum canim insallah hamilesindir kan tahlili verdin mi gec dollenme olduysa gec cikar

bugün 5 günüm durdu canım bir kaç güne giderim hala kontrolüm geçerli hakkımızda hayırlısı olsun eğer bu kadar erken adet gördüysem benim için çok çok iyi olur valla zaten ov testim de silik çıkıyo

Canım tüp bebek yapcaz ya onun iğneleri . Kuzum senin yumurtlama ne zamandı? Yumurtlamadan 14gün sonra adet oluyorsun

canim inisAllah guzel haberler verirsin . seninle kalir bebegin saglikla kucagina alirsin.
yumurtlamam 3 gun gec oldu takvime gore.
ama adetim 10 gun gecikti iste . 1 hafta once tam cmrts lekelendim

oyle canim oyle hayirlisi vardir Rabbimin bildigi diycez sabredicez dua edicez baska ne gelir elden biz aciz kullariz O nun suphesiz Herseye gucu yeter
O
Ol dedikten Sonra Olur
Kunfeyekun
Allah burda hepimizin dualarini kabul etsin

oyle canim oyle hayirlisi vardir Rabbimin bildigi diycez sabredicez dua edicez baska ne gelir elden biz aciz kullariz O nun suphesiz Herseye gucu yeter
O
Ol dedikten Sonra Olur
Kunfeyekun
Allah burda hepimizin dualarini kabul etsin
Aynen öyle. Verende allah alanda. Vardır bi hayır allah kulunu boşa üzmez.
İnşallah hayırlısıyla mutlu haberleri veririz birbirimize

Merhaba. Bat 4 ekim..

Aklima ne geldi okuyunca. Bir arkadaşıma kurtajda keseyi falan alip icini tam temizlememisler kendi döker diye. O da baya kanama yaşamıştı düşük gibi. Doktorun tamamen temizledi mi rahmi biliyor musun?

Aklima ne geldi okuyunca. Bir arkadaşıma kurtajda keseyi falan alip icini tam temizlememisler kendi döker diye. O da baya kanama yaşamıştı düşük gibi. Doktorun tamamen temizledi mi rahmi biliyor musun?
canim bende bebek yoktu kanamam durmuyodu pregesteronum dusuktu.
benimki hastaliktandi. histereskobiyle oldum ben kanamayi durdurup rahim duvarimi incelttiler polipi temizledi hucre cogalmasida varmis. tedavi olmasaydin kansere cevirecekti dedi ikinciye sonucum temiz ciktiktan sonra. doktoruma cok guveniyorum hemde cok.tip dilinde hastaligimin adi
endometrium hiperplazi (rahim kalinlasmasi)ve polipoid fragmanlari(hucre cogalmasi) ve polipler.
yani iki kez oldum temizlemistir herhalde:) sen simdi oyle diyince inisAllah

Son düzenleme:
Ya kızlar ekimde hamile kalınırsa sanırım bebiş ikizler oluyor. Ben de önyargı mı bilmiyorum ama ikizler burcunu pek sevemedim neden bilmiorm hala.. Sizce nasıl olur? Burçların bir önemli var mı??

Ya kızlar ekimde hamile kalınırsa sanırım bebiş ikizler oluyor. Ben de önyargı mı bilmiyorum ama ikizler burcunu pek sevemedim neden bilmiorm hala.. Sizce nasıl olur? Burçların bir önemli var mı??
Olsun da sağlıkla hangi burç olursa olsun be canım
Hem tek başına burç yetmiyorki onu etkileyen ay burcu var yükselen burcu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…