Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar canım ne yaptın gelen giden var mı adet günü bugün ben henüz olmadim ama bekliyorum adet sancilarim var:KK43:

selam dün biraz bembe geldi peçeteye ama başlamadı henüz. başlar akşama ssabaha. sogan kürü yapmaya karar verdim. olmadı sonraki ay eşimi sprem testine yollarım :KK43:

Anladım canım.. korktum açıkçası 50 yi görünce
Yok bence korkma onemli olan sayi degil dogru sekilde yukselerek ilerlemesi. Bence hemen kan verme sorun hissetmezsen 1 hafta bekle derim. Zaten cok erken 3000 olmadan doktor kese bile bakmiyor gorunmez diye kafana takmadan bekle

Yeni hamilelerimiz var galiba :) rabbim herkese nasib etsin inşaallah hamile arkadaşlar nasılsınız neler hissediyorsunuz bakalım deyin hele

kızlar selam
kış temizliği filan derken yazamadım buraya
benim dün bat günümdü ama hala regl olmadım
ümitlenmekte istemiyorum ama merakta etmiyor değilim yaaa
yarın ya da bir sonraki gün test yapıcam
bugün döngümün 27. günü ortalama 25-26 günde bir oluyorum ama çok nadiren 27 günü de bulduğu oluyor o yüzden daha test yapmaya elim gitmiyor

kızlar selam
bugün döngümün 27. günü ortalama 25-26 günde bir oluyorum ama çok nadiren 27 günü de bulduğu oluyor o yüzden daha test yapmaya elim gitmiyor
Bekle biraz daha canım inş vardır rabbim duyar sesimizi kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah herhangi bir belirtin varmı canım kasık ağrısı falan

kızlar selam
Canım benim adet döngü sürem çok uzun 45 50 gün sürüyor pko hastasıyım bat a 10 gün var acaba çıkar mı şimdi uzun adet döngüsünde ne zaman çıkar kanda acaba

Canım benim adet döngü sürem çok uzun 45 50 gün sürüyor pko hastasıyım bat a 10 gün var acaba çıkar mı şimdi uzun adet döngüsünde ne zaman çıkar kanda acaba
Herhangi bir belirti varmı yumurtlama yıl takibe etmelisin canım başka türlü anlayamazsın mesela yumurtlamadan yaklaşık 8 ile 12 gün aralarında yerleşme oluyor ve birkaçgüne de belli oluyor yani yumurtlamadan 14 gün sonra belli olmuş oluyor sen mutlaka yumurtlamanı takibe et akıntısı özellikle ovulasyondan anlamıyorsan akıntı takibi yapmalısın yumurta akı kıvamında yapışkan olmayan renksiz birşey ne sıvı nede çok katı bu olduğunda yumurtlama günlerin olmuş oluyor adetten sonra birgün ara ile ilişki olsun ki kaçırma canım mutlaka dek gelir sadece yumurtlama gününe özel ilişki olmasın eşinden yumurtlama günlerini bilmesin ki stres yapmasın illa olacak diye sakin olun rahat olun

Bekle biraz daha canım inş vardır rabbim duyar sesimizi kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah herhangi bir belirtin varmı canım kasık ağrısı falan
Hayırlısı olsun artık, hep öyle dua ediyorum
Cümlemize nasip etsin inşallah
Canım benim belirtilerim bayadır var ama adetle gebelik belirtileri aynı neredeyse
10 gün kadar şeffaf akıntım var sürekli iç çamaşırımda, göğüs uçlarım çok hassas ve acıyorlar, son 2 akşamdır uyutmayacak kadar belim ve karın ağrım oldu geceleri
sağ kasığımda batma, bel ağrısı nerdeyse her gün oluyor ama hafif hafif
bu sabahta çok kötü mide bulantım oldu ama kusmadım, ekmek içi yedim iyi geldi
bu kadar yani belirtiler

tatlım korunmasız ilişkiden en erken 10 gün kadar sonra kanda tespit edilebilir ama garanti olsun, senin eğer ilişkinin üzerinden 12 -14 gün geçtiyse kan verebilirsin

Hayırlısı olsun artık, hep öyle dua ediyorum
Cümlemize nasip etsin inşallah
Canım benim belirtilerim bayadır var ama adetle gebelik belirtileri aynı neredeyse
10 gün kadar şeffaf akıntım var sürekli iç çamaşırımda, göğüs uçlarım çok hassas ve acıyorlar, son akşamdır uyutmayacak kadar belim ve karın ağrım oldu geceleri
sağ kasığımda batma, bel ağrısı nerdeyse her gün oluyor ama hafif hafif
bu sabahta çok kötü mide bulantım oldu ama kusmadım, ekmek içi yedim iyi geldi
bu kadar yani belirtiler
Bunları bende yaşıyorum kız bunların neredeyse hepsi hamilelik belirtisi göğüs sayamam o adet belirtisi ama şuan benimde göğüsleri feci el demiyor senin bat nezaman dır birde yumurtlama tarihini bilmiyormusun

X