Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aa 3 gün önce 400 tl olan cat bot bugün 800 tl olmuş.ben alınca anladılar galiba fiyatı.üstelik 500 tl ye 150 tl de indirimle aldım.2 terlikle 388 tl verdim.terlikleri de çıkınca cat bot bana 260 a gelmiş.valla anlıyorum bu alışveriş işinden.morhipo uyanmış ama zam yapmış hemen.olsun bot bana çoktan geldi

valla ben sokak kıyafetini çok alırım abiye vs pek yok.3 tane var 2 si yeni.olmazsa kalem elbise giyerim siyah.zaten protokol düğünü.siyah iyidir iyi.belkim siyasete atılırım.

valla ben sokak kıyafetini çok alırım abiye vs pek yok.3 tane var 2 si yeni.olmazsa kalem elbise giyerim siyah.zaten protokol düğünü.siyah iyidir iyi.belkim siyasete atılırım.
valla açık söyleyeyim benim 1 uzun kollu kalem elbisem siyah renk
1 yarım kollu kalem mürdüm renk
1 de kolsuz kalem var saks mavisi
birde uzun var siyah madonna yaka

kendimi bildim bileli aksesuarlarla döndürüp döndürüp giyerim seneleeeerdir taaa bekarlıktan kalma daralttırdım giyiyorum eskimiyor zaten bazen bayramda giyerim bazen düğünde kınada ayakkabı çanta süslü olunca abiye oluyor işte hatta dur örnek resimlerimi atayım mı kız

yarın at bakayım ben de atarım takı da danışırım hem.bye bye .güzel uykularrr tadlu rüyalarrrr

ŞaHİKA sanıyordu sanırım kendini...ama ben sanki cok yakın bi arkadaşımı kaybettim hastaneden geliyorum yazdıgını anımsıyorum ,o yerden yere vuruldugu konuda ya sonrasında bilmiyorum.
Bak ben oraları kaçırmışım. O bahsettiğin kişi yalan dünyadaki karakter gibi yazan kişi değil mi? Kıazzzzz diyen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…