Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
vAR öyleleri her konuda muhalefet bayragını cekip usulünce yargı dagıtanlar :) o ikinci kişiyi de ben ısınamıyorum. cok komik oldugunu düşünüp biraz esini asagı kendini yukarı gören bi tipti sanki
evet eşini yerden yere vuruyordu gülerek.o konuda eleştirince de kızdı bize gelmedi bir daha.valla ben 2 gündür bir iki arkadaşı sildim buradan.öyle bir rahatladım ki sorma.yeni bir sayfa açtım resmen.

vAR öyleleri her konuda muhalefet bayragını cekip usulünce yargı dagıtanlar :) o ikinci kişiyi de ben ısınamıyorum. cok komik oldugunu düşünüp biraz esini asagı kendini yukarı gören bi tipti sanki
bu sitede beni sevmeyen insanları galeyane getirdiğimi dolduruşa getirdiğimi konu sahiplerini kışkırttığımı iddaa edenler var, o iddaa edenlerde çoğunlukla sevmediğim üyenin iletişim radarına girenler bu sitede bu sözleri 10 küsür kişiden duydum
hatta bana terbiyesiz ve uslupsuz diyende oldu

@Etkisiz Eleman sen de watsap gruplarında her seyi okuyup yorum yapmayanlar gibisin hee Bildirim geliyor senden sürekli burdasın biliyorum ama yazmıyorsun
beğeni yapa yapa geliyordu... bende bildirimleri görünce güldüm beğene beğene geliyor okuduğunu anlıyorum ordan yoklama gibi iyi oluyor

beğeni yapa yapa geliyordu... bende bildirimleri görünce güldüm beğene beğene geliyor okuduğunu anlıyorum ordan yoklama gibi iyi oluyor
Evet öyle bende de ama az önce daha cok yeni iletimi begenince onu yazdım arada sayfaları karıştıyor sanırım

evet eşini yerden yere vuruyordu gülerek.o konuda eleştirince de kızdı bize gelmedi bir daha.valla ben 2 gündür bir iki arkadaşı sildim buradan.öyle bir rahatladım ki sorma.yeni bir sayfa açtım resmen.
bu siteye bas konuş özelliği gelmeli ya 1 dk süre sınırlı ya çok kötü bir hal alır birsürü kadının sesini düşünsene ya da mükemmel olur ama denemeye değer

vayyyy sen kışkırtıcı cazibe mi oldun sen hiççç inanmam Ben az zamanda cok şey gözlemleyip çözerim bdv maceram uzun solujlu değildir ama sana kim uyuz,kim kimin yancisı kim empatik aklı selim yorumlar yapar cat cat cat sayabilirim

ben Kudra ile çataçat ne kavgalar ettim ama allah var doğru bir şeyler yazınca da beğeni de attım yorum yaparak destekledim de.

evet eşini yerden yere vuruyordu gülerek.o konuda eleştirince de kızdı bize gelmedi bir daha.valla ben 2 gündür bir iki arkadaşı sildim buradan.öyle bir rahatladım ki sorma.yeni bir sayfa açtım resmenŞ
ŞaHİKA sanıyordu sanırım kendini...ama ben sanki cok yakın bi arkadaşımı kaybettim hastaneden geliyorum yazdıgını anımsıyorum ,o yerden yere vuruldugu konuda ya sonrasında bilmiyorum.

yorumlarken kullanılan kelimelerden kişiyi bende çözüyorum mizacını ele veriyor bakış açımızı ortaya koyuyoruz direkt aslında burası insanları ve bakış açılarını öğretti bana eskiden daha safozdum herşeye kelebek börtü böcek buradaki konular ve yorumlar gözümü acayip açtı

ben Kudra ile çataçat ne kavgalar ettim ama allah var doğru bir şeyler yazınca da beğeni de attım yorum yaparak destekledim de.
evet bi koca parası yeme konusu vardı bak hatırlyıyorum hatırlar mısın? orda onunla tatlı sert atısma tarzında alıntılıyordunuz birbirinizi

ŞaHİKA sanıyordu sanırım kendini...ama ben sanki cok yakın bi arkadaşımı kaybettim hastaneden geliyorum yazdıgını anımsıyorum ,o yerden yere vuruldugu konuda ya sonrasında bilmiyorum.
aaa yakın arkadaşını mı kaybetmiş
yakın arkadaş kaybı acısını bilirim ondan dolayı buraya girmek istememiş olabilir belki de

evet bi koca parası yeme konusu vardı bak hatırlyıyorum hatırlar mısın? orda onunla tatlı sert atısma tarzında alıntılıyordunuz birbirinizi
evet birbirimizi alaylı ezdik atıştık zaman zaman nefret ettik birbirimizden ama asla küfür hakaret etmedik.

aynen fake değilse,kimliğini değişitirmeden neyse o seklinde yorum yapıyorsa kelimelerden her seyi anlaşılıyor. Ben hamileliğimde ikizlerin gece sürekli okuyordum uyuyamadığım için ve bazen gercekten üyeleri düşünüp gercekçe ne yaptı diye merak ediyorum. çok caresiz olanı,koca eline bakanı kocası mendebur olanı vs.. kaynana elti görümce olaylarında egleniyorum ama cogu komik geiyor :)

evet birbirimizi alaylı ezdik atıştık zaman zaman nefret ettik birbirimizden ama asla küfür hakaret etmedik.
onun gercekten reelde de dobra,dan dan kendini ezdirmeten bi karakter oldugunu düşünüyorum ancak olur ollmaz her konuda ama her konuda acan kişiyi eleştirecek bişi bulmaya calışması bence itici yapan sey kendsini

onun gercekten reelde de dobra,dan dan kendini ezdirmeten bi karakter oldugunu düşünüyorum ancak olur ollmaz her konuda ama her konuda acan kişiyi eleştirecek bişi bulmaya calışması bence itici yapan sey kendsini
özele yazdım yaşadığımı bu hafta.buraya yazarsam polemik çıkar gerek yok

yarın ben ne giyeceğim ayol?çıkardım bakıyorum elbiselere öylece.pandemi öncesi almışım etiketliler de var.ya sığmazsam hiçbirine? .pentiden korse aldım onu da 3 dakika zor giydim patlayacaktım.basit bir elbise giyip takıya mı yoğunlaşsam?saçları toplatsam mı fönletsem mi?nereden kadın doğdum imdattttt

hava sıcak bence herkes rahat elbise giyer ama ortamda önemli herkes sopa yutmuş gibi giyinmez inşallah ...bana kalırsa yine de eskisi gibi kim ne giyinmişe bakıldığını sanmıyorum ya ...vardır senin hemen üstüne uydurabilecek cicilerin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…