Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Denemek istediğin merak ettiğin ürünleri bittikçe al dene ben öyle yapa yapa ürünlere ve içeriklere hakim oldum ve keşfettim
aynen ben önce kendim izleyerek öğrendim dedim ya cidimin iyice alıştıgınmdan emim olduktan sonra sormadan aynı içeriğin farklı markalarına sans vere vere gidiyorum. Böylesi daha keyifli geliyor.En basta öneri alacaksın sonra kendin keşifle tanıyacaksın ,.aynı markaya cok iyi geliyorsa taklırım sadece onun dısında flörtöz kişiler gibi yeni asklara yelken acasım geliyo

ay o kadar doğru ki

bizimki de kresten alacak,Allah güzel ünilerden güzel dereceyle güzel bölümleri bitirip mezun olacakları günü saglıkla göstersin hepimize insallah
amiiinnn
dudak üstüm bembeyazdı samki bi hat oluşmuş ya genelde iple aldırırım ya bi kere agdADA yandi ya güneşe maruz kaldı bilmiyorum. arbutin bu leklere de iyi gelir diye düşünüyorum
ama en az 2 ay zaman tanımak lazım arbutin en kökten dışa doğru açılma yapar yani leke geçti dediğinde tamamen geçmiştir ilk yüzeysel başlayıp sonra derine gitmez yani tersine çalışır biliyorsundur zaten ,ben bilmeyenler için yazayım da çoğu kişi işe yaramadı deyip 1. ayında bırakıyor

Cünkü cilt manyaklığı bunu gerektirir akıl aynı calışıyor Ben bazen esime derim bak tamam bu ay bunu almıcam ama öbür aya iki şey alıcam taaam mıı
bende bu ay bunu alayım sonraki aylarda habire harcama yapacağıma tek seferde bu işi bitirmiş oluruz dedim sonuç bitmeyen cilt bakımı tabiikii bunu da deneyeyim şunu da deneyeyim ile devam etti
ya kuaföre gitmem öyle gezeyim tozayım huyum yok gereksiz yere keyfi kıyafet falan almam evime öyle çini çanak eşya almam gerçekten temizliğe gelen yok hani öyle masrafım yok, başka hiç masrafım yok o ay çok yüklü cilt bakım aldıysam aynen böyle sayıyorum tamam tamam birşey demedim diyor

sigortamı da öyle başlattım bak erhan dışardan birini tutsan muhasebey daha çok giderin olur ben başkasının yanında çalışsam yol parasıdır yemeği yetiştiremem yemektir temizliğe yardımcıdır ek masraflar olur ben senin muhasebene bakayım sen sigortamı yap tadımız kaçmasın dedim bu yöntem hep işe yarıyor

AHAHAHAA azıcık ruhdaş oluyoruz. Ben eskiden ciddi yatrımlsar yaptugıum için kıyafete suan nadir cok hoşuma gideni alıyorum.Hiçbir zaman eve sunu bunu alayım hevesim olmadı cünkü 10 yıl düzenini kendim kurdugum minimal evlerim vardı 6. yıla giriyorum evlilikte öyle devam etti. buzdolabım hala bekarken aldığım. camasır makinem anneannemin ilk atandığımda hediye ettiği. ceyizlik nevrwsimleri annem aldı . mobilya da cok uyguna güzel mobilya fuarından mersinden almılştık. ceyiz seti de pakt almıştım. Benim tek lüksüm cilt ürünlerim ve cocuklara kaçınmayışım.

dyson mu foreo mu seceneğim olsa tahmin edersin ki tercihim ne olur

ay tabiki foreo bende bende

COK MERAK EDİYORUM ne zamana kadar bu istikrsrı sürdürcem: :) sanırım kızlarım ergenliğe girerken genç kadın oluyorken yavastan onlara da bulaştırmış olup topyekün rutinlere devam edicez
daha dur yeni başlıyoruz ben bugün erhanla ahsen için lumiayı konuştum kızım daha 6 buçuk yaşında dedimki fiyatlar artıyor 2 tane alıp eve koysak ilerde kullanır zaten dişi kısmısını en zorlayan ilk şey kıl tüy işi onu baştan çözdük mü sonrası kolay daha ben neleri neleri düşünüyorum

duşta ahseni görsen duş yağıyla kendisini ovalamalar şarkı söyleye söyleye
duştan sonra kremlenmeler
saçına morfose sütünden sıkmalar

geleceğin süslüsü yetişiyor

ya cok alakasız ama bi üye vardı ya her konuyu eleştiriyor diye genelde sevilmeyen Kudramıydı ne o yok noldu bi de bu bubendeğilim vardı.. bdv de geziyordum şimdi baktım hiç denk gelmedim yorumuna gitmiş mi

ya cok alakasız ama bi üye vardı ya her konuyu eleştiriyor diye genelde sevilmeyen Kudramıydı ne o yok noldu bi de bu bubendeğilim vardı.. bdv de geziyordum şimdi baktım hiç denk gelmedim yorumuna gitmiş mi
evet o kudrayı sevmeyenlerden biriyim uzun süreli ban almıştır banlandıkça süre uzuyor ya gelir yani

bubendeğilime mesaj attım çok kez ama girmiyor sanırım

Ahsen hanım diyeceksiniz artık lütfen Armut coktan dibe düşmüş. ben,mki de kokoş her gün kıyafeti kensdi secer bilezikler kolyeler makyaj yapar mısın demeden cıkmaz ben öyle kokoş değilim küpe feşistliğim vardır bi tek bi de bakım işte

evet o kudrayı sevmeyenlerden biriyim uzun süreli ban almıştır banlandıkça süre uzuyor ya gelir yani

bubendeğilime mesaj attım çok kez ama girmiyor sanırım
vAR öyleleri her konuda muhalefet bayragını cekip usulünce yargı dagıtanlar :) o ikinci kişiyi de ben ısınamıyorum. cok komik oldugunu düşünüp biraz esini asagı kendini yukarı gören bi tipti sanki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…