Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
37 yim ama yuvarla 40 da olur ne kaldı şurada 40 a
valla sebumu dengele nemsiz bırakma çok sağlıklı beslen güneşten koru başka birşeye gerek yok

Hah işte aynen böyle canlanmıştı gözümde. Her zaman güzelmişsin ama zayıf halinle daha genç ve dinamik görünüyorsun
o resimde tam 104 kiloydum hiç unutmuyorum pareomu çıkarıpda denize girememiştim utancımdan korktum tsunami olur diye

Doğum günü fotolarını görmüştüm bi konuda hatta senle kilo kömürüyse alintilasmistik bende verdim ya 25 kilo kadar bambaşka biri olup genclesmissin valla nazarrr
hatırlıyorum tabiiki ... kilo insana çok yaş katıyor maalesef ...

o resimde tam 104 kiloydum hiç unutmuyorum pareomu çıkarıpda denize girememiştim utancımdan korktum tsunami olur diye
Yine de gğzelmişsin ya. Ben de şimdi yine sınıra dayandım. Bekarken istediğim zaman hemen kilo veriyordum. Ama şimdi yemeği kendime göre yapamıyorum ki. Bana kalsa sebze ağırlıklı beslenirim. Ekmek, pilav vs yemem. Ama eşim karşımda yiyince dayanamıyorum. Ucundan alayım derken baya baya yiyorum ekmek hiç tüketmiyorum ama pilav görünce dayanamam hele de pirinç pilavı, tane tane

pilavda kendini çok yediriyor ya...1 kaşıkla yetinemiyor asla insan

Çok güzel hepimiz güle güle kullanalım

Ben purest' ten de bişeyler aldım. Hepsi gelsin toplu paylaşırım sizinle. Hediye çekine de şampuan almayı düşünüyorum. Cildim için daha fazla ürün alırsam sıra gelmeden bozulacaklar

pilavda kendini çok yediriyor ya...1 kaşıkla yetinemiyor asla insan
Evet malesef. O yüzden bazen nohutlu yapıyorum. Nohutu bol pirinç veya bulguru az. Ben çok iştahlıyım, yemek yemek için yaşıyorum. Bunları da konuşalım. Pilava alternatifler mesela. Et ve sebze olunca pek aramıyorum. Ama sulu yemekleri pilav olmadan yiyemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…