Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok isterim. Senin var mı belirtilerin? 4gün kalmıştı yanlış hatırlamıyorsam
Oo sen uzaktan uzaktan izlemissin bizi zaten evet saat 12 yi gectigine gore 4 gun kaldi
Belirtileri aldirmiyorm ya kendimi dinleynce cok belirti cikiyor.

Hg tatlim olamayacagimi öğrenene kadar demissin ne sorun var ki tatlim

Insallah cok onemli sorunlar degildir canim hemencecik hamile kalirsin
Inşallah, malesef eşimdeki sıkıntı daha baskın . Ama umudum var bu aydan. Inşallah bu sefer olur ve hsgde çektiğim işkenceye değer. 7.ayımızdayız artık. Allah hepimize birden versin de beraber büyütelim bu ay :)

Canım bilmediğim için soruyorum kusura bakmada nereden biliyorsun hangi yumurtalık olduğunu
Ben de kasabakizi gibi hissediyorum anliyorum mesela bende bu ay,solumdan pirtlattim yumurtayı hisseder cogu insan ( her ay ya sagdan ya soldan bir tane yumurtluyoruz ya,yumurtlayacagimiz tarafta agri olur daha cok hatta, orda sanki yumurtaligini daha cok hissedersin oturup kalkarken. yanlisim varsa duzeltsin beni arkdaslar:) (yumurta takibine gittigim de doktora ben diyordum bu sefer burda degil mi dogru diyordu. Boyle anliyoruz iste.

Bende iki ay once cektirmistm bende onu cekerken resmen öldüm ya nakadan da kötü biseydi ya..
Insallah canim ya hicbir tedaviye gerek kalmaz bu ay uğurlu gelir cidt cizgileri görürsün

Yukselir canim umutluyum cunku hic olmasa sifir cikardi gebelik testi yap koyulasiyo mu diye bak. Cunku 6 gun varmis benim adete iki gun kala 21 falan cikmisti
Yukselecektir icime dogdu nedense.

İnşallah canım senin temiz kalbin bana moral verdi birazda olsa

Gizoş yavrum uzulme 6 gun varmiş birgun arayla bile negatiften pozitife donen var! Hem bence erken davranmışsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…