Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin insallah. Bende bagirip cagirmistim kadin bana dedi sen cocuk nasil doguracan bu normal dogum sancisinin yaninda hicbisey kalir dedi o an bagirdim cocuk istemiyorum ben öldümm. Ayy anlatinca da kötü oluyorum

Amin insallah. Bende bagirip cagirmistim kadin bana dedi sen cocuk nasil doguracan bu normal dogum sancisinin yaninda hicbisey kalir dedi o an bagirdim cocuk istemiyorum ben öldümm. Ayy anlatinca da kötü oluyorum
Unutulmaz bi can çekişti ya , kimi hissetmiyor kimi de bizim gibi kurban . Bu arada 2ayın nasıl geçti peki adetin gecikti mi ?Belirti yaşadın mi?

Unutulmaz bi can çekişti ya , kimi hissetmiyor kimi de bizim gibi kurban . Bu arada 2ayın nasıl geçti peki adetin gecikti mi ?Belirti yaşadın mi?
Iki ayimda da kesin bisey var dedim canim ozellikle ilk ay karnimda surekli bisey oluyordu bide kasik agrisi cok fazlaydi gecen ayda yine kasik bel agrisi fazlaydi ama sonuc yine hüsran. Adetim falan gecikmedi hatta one kaydı canim normalde 28 gunde bir oluyordum simdi 26 günde bir oluyorum

Gecen ay da kasiklarim agridi geldi kor olmayasica..
Allah etmesin.. ama soylim ben kesin olucam. Birde jel kullandim okadar dedim kosamiyorlar bari kaysinlar kayamamişlarda

Tuplerin acikmiydi yoksa hsgyle mi acildi? Ben dehset adet agrilari cektigimden bana vız gelmişti hsg.

Ben de aynı durumdayım. İlk ayım ve ağrılı . Tüh ya.

Bi de ben geçen gün test yaptım. Önce negatifti. 5-20 dk arası sonuç geçerliydi o testte. 18.dk da 2.çizgi çıktı ve kayboldu 20.dakikadan sonra.

Ne zor şeymiş beklemek. Millet kazayla gebe kalır biz özenle planlı programlı çalışıyoruz bana mısın demiyor . Çıldırıcam
Sorma sorma canim bu duruma bende cok sinir oluyorum bir tane ablam kordonlarini bagladi bi tane de spiral takti getirmemek icin ya ben gece gündüz calisiyom tik yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…