Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende geçen hafta yaptım böyle çıkmıştı daha da tekrarlayamadım :KK53:
Ben de asilamamdan sonra daha belirginini görmüştüm malesef negatifti kanda ama, bazilarinin silikte olsa hamilelik cikiyor. İnsallah oyledir bizim gibi olmaz. (Dogrumu anladim adetmi oldun yoksa sabirmi ediyosun)

Ben de asilamamdan sonra daha belirginini görmüştüm malesef negatifti kanda ama, bazilarinin silikte olsa hamilelik cikiyor. İnsallah oyledir bizim gibi olmaz
Ben daha da silikken öğrenmiştim düşüğümü 17 çıkmıştı hatta ama başka sebeplerde dolayı düştü maalesef

Bu aralar hava sıcak ondan kıpırdayasım gelmiyor eninde sonunda öğreneceğim. Havaların etkisinden sanırım tansiyonumda düşük annemin tansiyon aletiyle ölçeyim dedim 6-10 çıktı .
Yaa vallahi sabrına hayran kaldım .
Ben malum.son 7de başlıyorum teste:confused:
Her ay bu defa son günüm bi geçsin diyorum.Aksi gibi günün geçiyor bende bi heyecan.Tabi fos çıkıyor

Büyük sabır valla helal olsun nasıl bekliyorsun peki eşin biliyor mu ??
Biz karı koca gamsızız sanırım hele o oğluma hamileyken inanamamıştı bir süre şimdide doktora gitmeden inanmam diyor :KK48:
Kendimi iyi hissedersem gün içinde çıkacağım ama fırsatım olmuyor en son eşime aldıracağım testi artık :halay:

az önce adet programıma baktım yeni farkettim. sağ yumurtalığımın olduğu ay 24 günde bir olmuşum. sol yumurtalıkta olduğunda 29 günde olmuşum. Son 4 aydır böyle olmuş. Bu ay da sağ yumurtalıktaydı sıra. Demek ki 5 gün geçmiş :eek::eek:

Biz karı koca gamsızız sanırım hele o oğluma hamileyken inanamamıştı bir süre şimdide doktora gitmeden inanmam diyor :KK48:
Kendimi iyi hissedersem gün içinde çıkacağım ama fırsatım olmuyor en son eşime aldıracağım testi artık :halay:
Yap da biz de gorelim artik

? Her ay adetten bir haftta, hatta 8,9 gün öncesinde adet olmuş gibi, olana kadar sanci ceken varmı? iki hafta sanciyla geciyor her ay yıldım :rolleyes:

X