Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar hepinize.. 8 eylülcüler ne var ne yok ? :eek:Adet sancilarim tam gaz devam ediyor her an olucak gibiyim. bir de hava soguk burada, battaniyenin altin da adet olmus gibi sancilardayim:KK12:
8 eylülcü olarak bugün bi ara adet sancısı gibi sancım oldu çok kısa geçti... ama her eğildiğimde ve tuvalete uğradığımda sanki kasıklarımda bi basınç varmış gibi hissediyorum nedenini çözemedim regl de olabilirm bilemiyorum durum leyla şu an

8 eylülcü olarak bugün bi ara adet sancısı gibi sancım oldu çok kısa geçti... ama her eğildiğimde ve tuvalete uğradığımda sanki kasıklarımda bi basınç varmış gibi hissediyorum nedenini çözemedim regl de olabilirm bilemiyorum durum leyla şu an
Bana da oluyo ara ara oyle seyler aldiris etmiyorum.
Beynim oyun oynuyo bana resmen

Benim kizimda da afedersiniz tuvaletimi yaparken sancim olurdu valla sol kasigimda iltahap var.zannetmiştim megersse hamileydim
Ne stres yapiyorum ben ya anlamadm valla
Zaman mi gecmiyo diye
Evde isler bitince canimda sklıyo evde bos bos durmaktan
Yok sag kasigim agridi yok belim agridi. Belirti ariyorm resmen ugras bulmam lazim kendime

Benim kizimda da afedersiniz tuvaletimi yaparken sancim olurdu valla sol kasigimda iltahap var.zannetmiştim megersse hamileydim
Heveslenirim bu yazıya ben ama çok şartlamiyim kendimi diyorum ama çatlıcam evimin balkonunda oturuyorum tam karşımdaki eczane nöbetçiymiş bugün şeytan dürtüyo da ucunda negatif varsa işte o kötü

Ne stres yapiyorum ben ya anlamadm valla
Zaman mi gecmiyo diye
Evde isler bitince canimda sklıyo evde bos bos durmaktan
Yok sag kasigim agridi yok belim agridi. Belirti ariyorm resmen ugras bulmam lazim kendime
Bebek çicileri ör , hem küçük hemen biter hem zevkli olur bende heyecan verir sevgiyle yaparsın . mimik süveter minik patik figürlü bere falan

X