Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovu testi kullandım tam 14. Gün pik yaptı hep o yüzden artık kullanmıyorum onu takip etmekte sorun. Ateş ölçüyorum bide doktor bana senin yumurtlama soorunun yok demişti biraz da ona güveniyorum. Bende bir ay bal tarçın çörek otu yaptım ama hiçbir faydasını görmedim. Havuç suyunu deniyim ama zaten kobay gibiyiz herşeyi deniyoruz valla ah şu bebek özlemi neler yaptırıyor insana

Kızlar maalesef negatif.
Yavrum senin bat 29 Eylül daha 6 gun var !! Negatif cikmasina bakma moralini de bozma. Kocaman 6 günun var. 3 gun kala negatif gorup pozitif gorenler var sende onlardan biri ol insallahhhhhh amin. Bu testi kaydeye alma cok erken.

Ama havucu normalin de 14 gunu pik yapiyorsa kurleri yedigin ayda 14 piki goremediginde yap havuc catlasinlar diye. Olgunlasmamis yumurtayi catlatmis olmamak lazim evet bize ultrason lazım

Yavrum senin bat 29 Eylül daha 6 gun var !! Negatif cikmasina bakma moralini de bozma. Kocaman 6 günun var. 3 gun kala negatif gorup pozitif gorenler var sende onlardan biri ol insallahhhhhh amin. Bu testi kaydeye alma cok erken.

aynen öyle. inşallah sizinnde pozitif sağlıklı bebekleriniz olur.

Ultrason cihazi her kadina sart bence
Bende corek bal tarcin denemistim tabi ikinci ayimdiydi bu cok şükür tuttu . Insallab birakmaz şapşiğim annesini

Kızlar maalesef negatif.
Sen o testi beklet bakalım. ay bu sıpalar ay. gelmeleri bi dert stres merak. geldiler diyelim sonrası bi stres zorluk güzellik şekerlik aşk sevgi kaygı sükür sinirler tavan. derken illa bi kardeş , Allah boşuna annelerin ayağının altına koymadı cenneti bu kesin !!!!

İnşallah çok teşekkür ederim canım umarım dediğin gibi olur. Önceki başarısız gebeliklerimde böyle erken ögrendim hatta dun ogrenmem gerekiyordu

Haklisin valla canım. Tek ümidim daha 6 gün var sen 6 gün varken tamamen negatif miydi?

rüyamda baktım oğlum 14 veya 16 yaşlarında. aklıma bu gunler geliyor. ne çok kızdım üzdüm oğlumu diyorum. neden bak şimdi kocaman oldu değdimi diyorum. gerçek gibiydi valla. Allâh isteyen herkese nasip etsin sağlıklı hayırlı evlatalr versin.

aynen öyle. inşallah sizinnde pozitif sağlıklı bebekleriniz olur.
Sonsuz kere Aminnnnnnnnnnnnnn. Allah duysun sesimizi:) sagol yavrum. insallah sizde saglicakla kucaginiza alirsiniz amin. Bugun bir akrabimizin kizi ikiz hamileymis yeni ogrendim bunuda erken dogum olmus bebegin birini kurtaramamislar anneyle diger bebegin durumu da kiritik ikisinin de hayati tehlikesi varmış rabbim onlara da sifa versin, cok üzüldüm. Allah,bütün hamileleri de bebeklerini de korusun.

karapisso canim sen 2 çocuk annesi olarak daha öncekilerini hangi gunlerde ogrnedin bu sonununcuyu ne zaman ogrendin?
bacım şeker bacım güzel bacım , ben iki yavrumu düşüğümü ve kimyasal gebeliğimi bata 3 4 gün kala silik çizgiyle öğrendim. 2.doğumumdan sonra düzensizlik vardı. bat mat bilmiyorum yani. tahminen 8 eylül dedim. 2 gün önce yaptım tık yoktu. Bende dedim yoktur kesin. 11 eylülde bekledim gelmedi. 2 hafta geçiktiği oluyordu çünkü dedim ya düzensiz oğlu düzensizdi. 12 eylülde yaptım şak çıktı. tahminen 3. haftada döllenme oldu. yoksa 6 eylülde çıkardı.

Son düzenleme:

Allah kalbimizden geçeni bile duyar o Semidir. zamanı var bacım emin ol. ben bu yollardan geçtim. sizi öyle iyi anlıyor ve öyle içten dualar ediyorumki... ben birde çok okudum ya . 70.000 besmele okudum bebeğim olsn diye. neler neler okudum. hayattan zevk almıyordum . eşim bıkmıştı düşünmem istemem onu daraltıyrodu. oda çok istiyordu ama çok kasmıştım ben. oyyy akraanıza Allâh şifa versin. ne zor imtihan ya. kaç aylıkalrdı. anne neden hayati tehlikede.

Anladım canimcim hala umut var diyorsun yani :) bakalim artik allah büyüktür test yanimda 10 dakika da gözlerimi dikip bakıyorum. Eşime kızıyorum (şakadan) beni niye hamile bırakmadın bu ay diye adam gülüyor halime

sonrada sana diyecek benle işin bitti yüzüme bakmıyorsun.
kız maşallah hamşle kalıyorsun. bu çok güzel bir nimet . içşn rahat olsun. ben kendimi. öyle teselli ederdim.
illa sağlıklı bi gebeliğim olacak derdim..içim bi.ferahlardı.

Evet canim çok şükür hamile kalabiliyorum. Bekleyip göreceğiz bakalım. Yarın yine yaparım

Ama havucu normalin de 14 gunu pik yapiyorsa kurleri yedigin ayda 14 piki goremediginde yap havuc catlasinlar diye. Olgunlasmamis yumurtayi catlatmis olmamak lazim evet bize ultrason lazım
Evet ya mini boy anlayabileceğimiz tarzda bi ultrason hiç fena olmazdı. Sonra psikopat gibi takip ederdik

canim kese boyutu gayet iyi . benim dr yumurtlama tarihim 28 ya da 29 agustos . carsamba gunu muayene oldum kese boyutu 7.8 mm seninkine yakin yani

Benimde oyle iste canim leke geldi dün oyle 3-4 damla simdi gelen giden yok. Daha oncesinde ise leke falan yoktu sadece pecete ile silince pempelik oluyordu. Su an ilac falan devam ediyon mu
Doktora gittin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…