Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar. Benim kasiklarim çok batmaya basladi hemde iki taraf sırayla,belim de çok fena ben hiç böyle olmazdım ki bu kadar erken :/ testte negatif çıktı dün. Bata 6 gün var
kız benimde ilk kez bat geçmeden testte çıkmadı , silikde olsa çıkardı hep. bunda bat geçti sonra çıktı. ama baya belirgindi. daha 6 gün var 3 gün ara ver bence. 3 gün sonra yap inşallah.

Üzüldüm kuzum ya peki esin icin yapacak birşeyler yok mu netten baksana ya da ilac falan olabilir kuzum umutsiz olma balim

eşim ilaç kullanıyor bide keçiboynuzu kürü başladım.. tatlım doktor net konuşmadı canımız sıkıldı inanki tüpler tıkanık dedi normalde hsgyle açılması gerekmez mi açılmamış ne bilim anlamadım yani.. daha iyi bir yerler bulmam lazım.. eşimde doktora sinir oldu iyice..

eşim ilaç kullanıyor bide keçiboynuzu kürü başladım.. tatlım doktor net konuşmadı canımız sıkıldı inanki tüpler tıkanık dedi normalde hsgyle açılması gerekmez mi açılmamış ne bilim anlamadım yani.. daha iyi bir yerler bulmam lazım.. eşimde doktora sinir oldu iyice..
Normalde aciliyor kuzum temizleniyor. Sen baska bi doktora falan goster bi sonucunu. Valla su doktorlara insan güvenemiyor ne yapacagimizi da bilemiyoz Allah yardimcin olsun kuzum

Sevsev12 Sevsev12 senin bhcg değerine bakıldımı dün. kaç çıktı. ya hayy ya mübdi esmasını çek bolca. bi arkadaşım bana tavsiye etti. bebeğini sağ diri tutsun Allâh. O niyetşe oku inşallah.

X