Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzular benim bahsettiğim duruş bu. Bu şekilde bekledim ne kadar kaldırabilirseniz siz o seviyede bekleyin. Önemli olan spermlerin yumurtalığa ulaşmasına yardım etmek ben ilk aydan hamile kaldım bu duruş dışında bir de yumurtlama günlerine dikkat ettim. Kısmet tabi ama bence etkisi oldu ya.

Ben boyle kalamiyom valla sadece popoyu kadirip yastik koyuyom

Bende böyle durmuştum hatta aklım çıktı bi ara boynum kırılcak diye

aynen bende denemiştim

Çok doğru düşünüyosun canım bizim de öyle nerdeyse her gün ilişki oluyo, en kötü gün aşırı oluyo mutlaka ama ben bi de ovulasyon testi deniyim dedim. Onda da tıtmadı zaten malesef ilk ay

Çok doğru düşünüyosun canım bizim de öyle nerdeyse her gün ilişki oluyo, en kötü gün aşırı oluyo mutlaka ama ben bi de ovulasyon testi deniyim dedim. Onda da tıtmadı zaten malesef ilk ay
hastaneyede gittim bi sorun yok dedi doktor bizede beklemek düştü napalım kuzum bu işler birazda genetik galiba bizim ailede genelde hep 1 yılı geçince gebelik oluşuyor

bugunden başlıyorummmm yumurtalamam bir hafta icin de olucak. Teşekkürler sekerim boyle daha aydinlatici oldun. Önümüzdeki ay da 2 evlilik yil donumum 11 ekim bat 7 ekim ne guzel bir hediye olurduuu bize, Allah büyük olurmu olur.

hastaneyede gittim bi sorun yok dedi doktor bizede beklemek düştü napalım kuzum bu işler birazda genetik galiba bizim ailede genelde hep 1 yılı geçince gebelik oluşuyor
Olabilir canım bazı şeyler genetik de olabiliyo. Bizde de bi sorun görünmüyo, 2 ay önce prolaktinim biraz yüksekti ama 2 tablet dostinexle hemen düştü, şimdi bi sorun yok. Oysaki kürtaj olduğum bebişim ilk ayda gelmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…