Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabilir canım bazı şeyler genetik de olabiliyo. Bizde de bi sorun görünmüyo, 2 ay önce prolaktinim biraz yüksekti ama 2 tablet dostinexle hemen düştü, şimdi bi sorun yok. Oysaki kürtaj olduğum bebişim ilk ayda gelmişti :KK61:
her nasip vaktine esirdir kuzucum doğum ölüm evleneceğin zaman herşeyin bir vakti var bebeklerimizin dünyaya gelmesi içinde bir vakiy var o vakti bekliyorlar inşallah çok uzun sürmez önümüzdeki ay 1 yılım doluyo benim hemde evlilik yıldönümüm 11 ekim bat 15 ekim evlilik yıldönümüm belki bize hediye olarak gelir :anneadayı::dua:

her nasip vaktine esirdir kuzucum doğum ölüm evleneceğin zaman herşeyin bir vakti var bebeklerimizin dünyaya gelmesi içinde bir vakiy var o vakti bekliyorlar inşallah çok uzun sürmez önümüzdeki ay 1 yılım doluyo benim hemde evlilik yıldönümüm 11 ekim bat 15 ekim evlilik yıldönümüm belki bize hediye olarak gelir :anneadayı::dua:
Ayy ne kadar güzrl bi hediye olur canım, bizim de bu ayın 24 ünde 1.evlilik yıldönümümüz ama malesef hediyemiz gelmedi :KK43: işte vakti var ve gelicekler

bugunden başlıyorummmm yumurtalamam bir hafta icin de olucak. :spor: Teşekkürler sekerim boyle daha aydinlatici oldun. Önümüzdeki ay da 2 evlilik yil donumum 11 ekim bat 7 ekim ne guzel bir hediye olurduuu bize, Allah büyük olurmu olur.:KK68:
Bol şans diliyorum tatlım haberlerini alırız buradan :KK200::KK68:

Herkese günaydın :KK49:
@oflu inşallah kontrolün iyi geçer kuzum.
Sevsev12 Sevsev12 Değer kaç çıkacak acaba:KK17:
B Basharfibenz Belliza Belliza @kahvecibaby everytime_night everytime_night @Kurumus-Maskara @uniq12 Fairytale35 Fairytale35 @karapisso @Zeyah3917 @Zeytintanem
@mavi-hayal
Ve etiketleyemedigim diğer kızlar nasilsiniz:KK49::KK49:

Bende sabah testimi yapıp negatifimi gördüm şimdi kahvemi içiyorum.
Olsun daha çok var nasılsa :halay:
Teşekkürler canım, iyi olmaya çalışıyorum. Kendimi işe verdim deli gibi çalıştım. Akşam eve geldim temizlik yaptım, şimdi dışarı çıkacağım. Aklıma gelsin istemiyorum. Çünkü önümüzdeki ay da iptal. Psikolojim alt üst. Senin de güzel haberlerini bekliyorum. İnşallah hayırlısıyla göreceksin pozitifi

Baska bi doktora daha git istersen. Benim ilk gittigim de aynisini yapti dinlemedi folikasit bile vermedi.
İkinci gittigm doktor progestan bile verdi.
Gidicem canım ya bide özele gittim kadın deli etti beni sanki ateş almaya geldim oraya paramla rezil oldum resmen düşük riski olabilirmi bu lekeler allah korusun

X