Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olurmu olur canım biliyorsun hamilelik ve adet belirtileri aynı

Olsun üzülme hayırlısı önümüzdeki ay a olur inş. Ne zamandır deniyorsunuz
5 aydır deniyoruz canım. Aralıkta 8 haftalık bi kürtajım var malesef, o bebeğim hemen denediğimiz ilk ay gelmişti. Kürtajdan sonra 5 ay korunduk, şimdi de 5 aydır deniyoruz ama daha gelmedi canım

Hamisler son bir hafta akıntınız var miydi gecen hamiligimde beyaz akintim olmustu bu hafta kupkuru gibiyim sizde durum ne nerak ettim ikinci gebelikye farkli belirti yasayan var mi
Olurmu olur canım biliyorsun hamilelik ve adet belirtileri aynı
Insallah cnm oyle olsa keşke

5 aydır deniyoruz canım. Aralıkta 8 haftalık bi kürtajım var malesef, o bebeğim hemen denediğimiz ilk ay gelmişti. Kürtajdan sonra 5 ay korunduk, şimdi de 5 aydır deniyoruz ama daha gelmedi canım
Biz de haziranda başladık ama henüz hiç bişi yok çok sabırsızım ama çok bana sorsan bi senedir olmuyor gibi ne kadar uzun geldi bana yaa , yumurtlama ve adet gayet düzenli de bakalım artım sanki bu ay belki diyorum nasip se inş

Bu arada kizlar o kadar sancim oldu aferdersiniz tuvaletw gittim bise yok simdi de sancim devam ediyo gaz gibi dendegil nasil baski yapiyo var mi boyle hisseden

Biz de mayısta başladık denemeye.
Bata kaç gün var canım? Hormon tahlillerin falan nasıl, bi sorun görünmüyo olucaktır mutlaka ama biraz zaman alabiliyo işte

Hamisler son bir hafta akıntınız var miydi gecen hamiligimde beyaz akintim olmustu bu hafta kupkuru gibiyim sizde durum ne nerak ettim ikinci gebelikye farkli belirti yasayan var mi

Insallah cnm oyle olsa keşke
Kuzum benim yumdan 3-4 gun sonra basladi hala da devam ediyor

Test yaptin mi kuzum

Bat'a 8 kaldı hormon testi ve sperm testi yaptırdık ama henüz gidip alamadık yani sonuçları bilmiyorum henüz
Onlarda sorun yoksa mutlaka olucak. Sorun varsa da kısa bi ilaç tedavisiyle her şey çözülür. İnşallah bebişin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…