Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hatırlıyorum tatliskom hatırlamaz olur muyum kuzum icine doğmuş demekkki kizz
Sizin askerler yavassa cok sıkma derim kuzum bide esine biseyler de ver. Benimkinin masallahi oldugu icin bizim basta 3-4 gun ust uste oldu sonra birer gun arayla ama planli falan degildi akisina bırakmıştım. Bide bende bu bal tarcin corek otunu denemistim 10. Gune kadar.

Gebelik iyi gidiyor kuzum hala soktasin ve inanamiyorsun herhalde nabzi duyana kadar esimde ayni benjm gibi su an ikimjzde leylayiz

Canım peki yumurtlaman erken falan oldumu bal çörek otu bende yaptım bu ay

Yok kuzum cok şükür bi sorun yok. Normal gebe kalma yontemlerinin yuzdelikleri boyle demisti bana
@mavi-hayal
tatlım bilimsel olarak 40% normal döllenme ve yine aynı şekilde 40% ivf (aşılama) yani her 100 aşılamadan 40 ı başarılı aynı
@arminch akışına bırakmak gerçekten çok iyi bir de mesela ilişki sonrası mum duruşu yapıyordum ben etkisi olduğunu düşünüyorum. İlk denememizde kaldım ve aynı @Sevsev12 gibi şoklardayım

Mum duruşu ne kiz
Masallah kuzum Allah sağlıcakla kucagimiza almayi nasip etsjn insallahhh
Kac haftalik seninkk

Mum duruşu ne kiz
Masallah kuzum Allah sağlıcakla kucagimiza almayi nasip etsjn insallahhh
Kac haftalik seninkk
Kız hani beden eğitimi derslerinde yapıyorduk ellerinle belini yukarı kaldırıyorsun, bacaklarını birleştirip kaldırıyorsun. Ne varsa annede kalıyor anlayacağın öyle bir dört beş dakika bekledim hep. Benim bebek 4 hafta 5 günlük falan canım. Sadece keseyi gördük doktor bir de demez mi ikiz de olabilir bir ihtimal onu sonra anlayacağız.

Geçmiş olsun inşallah yeni gebeliğiniz sağlıklı bir şekilde ilerler

Günaydin hanimlar.
Aksam saat 9 olmadan uyumusum
Bugun ilk gittigim doktora kontrol var oraya da hakkimi kullanayim ama dimi belki biseyler goruruz

Aaa ikizmi hadi hayırlısı bakalım ilerleyen haftalarda belli olur

Himm ole desene kiz
Bizde popo altina yastik koyduk
Bi yarim saat oyle kaliyodum ben
Iyi kiz ne masallah seninkksi büyümüş benimkisi daha cok kucuk 3 hafta 4. Gun sabirsizlikla bekliyom su keseyi ve kalp atisini bunlari görüp duyunca anca rahatlayacam sanirsam
Ayy ne guzel kizz ikiz olursa bir defa da kurtulacan hep istedigim sey evet biraz zor ama olsjn beraber büyürler

Günaydin hanimlar.
Aksam saat 9 olmadan uyumusum
Bugun ilk gittigim doktora kontrol var oraya da hakkimi kullanayim ama dimi belki biseyler goruruz
Masallah kuzum iyi uyuyon sen dd
Benim de cok uykum oluyor aslinda meraktan heycandan uyuyamiyorum alisamadim daha sanirsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…