Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla ben bugün evde olan normal gebelik testi ile yaptım bata 3 gün var ama negatif,erken gebelik olmadığı için olabilir mi? bu ayda olmadı sanırım
Ümitsizlik yokkk. Her kadın aynı değil kendini kimseyle bir tutma bazılarınınki geç çıkıyor allah büyüktür kuzum sıkma canını

Kız artmış ya işte iki günde iki kat 32 iki katı 64 işte

Yumurtlama gununu nasil buluyoruz acaba?
Tatlım ben telefona uygulama indirdim otomatik olarak hesaplıyor. Son adet tarihinin ilk günü+(döngü gün sayısı-14)

Mesela 1 eylül regl oldun ve 30 günde bir regl oluyorsan 1 eylül+(30-14) = 17 eylülde yumurtlarsın

Tıkanıklık varsa dediğin gibi ilaçtan sonra açılıyor ve bu 3 ay gebe kalma olasılığın çpk yüksek canım

everytime_night Kuzum değerinin çok yüksek olması da sıkıntı o zamanda dış gebelikten korkacaktın.Annelik henüz bu zamanlar bile endişe duymak işte.
Sen stres olma değerin gayet iyi.Sen hamilesin ve önemli olan da bu.
Benimde kürtaj olduğunda 5600 ken kese göründü.Suan çok minnak daha annesi

Senin adina sevindim en azindan baska sorunun yok kuzum cok şükür tuplerinde açılmış iyiki anestezili yapmissin yoksa dayanamazdın acisina.
Bu süre icerisindee kafani rahatlat kuzum en onemlisi bu klomaen yada baska ilac inanki cok bos .hersey kafada bitiyor

uniq12 Bende duymuştum usg den sonra hemen hamile kalınıyor diye.insallah müjdeyi verirsin en kısa zamanda canim
İnşallah canım Rabbim yüzüme güler umarım bu ay :)
Evet anestezisiz düşündüm ama dedim ki uyu gitsin ne gerek var kasmaya. Şuan için ilaç düşünmüyorum zaten biraz akışına bırakcam

Kurumus-Maskara bende iki düşük ve bir kimyasal gebelik yaşadım sonra hamile kaldım oğluma. inşallah seninde yakındır. hamile kalıyorsun maşallah, bidahakine sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Merhaba kızlar bende klomen ve çatlatma oldu ayın 12 sinde bekliyorum 5 gün oldu inşallah güzel sonuçlar gelir herkese sabırsılıkla 10 gün geçsin diye beklliyprum belirtiler ne zaman başlıyo
Allah gonlune gore versin insallah ben de adet olunca gidecem asilama için neler yaptin canim cok merak ediyorum klonen kuulanmadan asilama olmaz mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…