Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben tekrar hastahaneyemi dönsem doktora söylediğim halde ilgilenmedi bakın
Ayın 14 nde beta 12.1
15.nde beta 32.18
17.nde beta 67.55
16.snda işten izin alıp gidemedim doktor bugun keseyi göremedi ya degr düşük değilmi iki ye katlamamış yani offf

Kızlar ben tekrar hastahaneyemi dönsem doktora söylediğim halde ilgilenmedi bakın
Ayın 14 nde beta 12.1
15.nde beta 32.18
17.nde beta 67.55
16.snda işten izin alıp gidemedim doktor bugun keseyi göremedi ya degr düşük değilmi iki ye katlamamış yani offf
Canimin ici derinnn bi nefes al ben bile nokta kadar gordum adetten ne kadar once ogrendim deger guzel artiyor. Sakin ol bhcg nin 5000 olmasi lazim gormesi icin bi hafta beklemen gerekicek belki de 10 gun

Kızlar bir de ben bugün devlet hastanesine gittim tam detaylı kan tahlili hormon kontrolü idrar tahlili ultrason hepsini devlet hastanesinde yaptırdım bir tek muayene ücreti verdim. İleriki dönemde özel hastaneye geçmeyi planlıyorum. İlk trinesterde çok kritik mutlaka özelde yaptır dediğiniz bir test var mı? İlk bebek olacak ve hangi testler kritik bilemiyorum

Kızlar bir de ben bugün devlet hastanesine gittim tam detaylı kan tahlili hormon kontrolü idrar tahlili ultrason hepsini devlet hastanesinde yaptırdım bir tek muayene ücreti verdim. İleriki dönemde özel hastaneye geçmeyi planlıyorum. İlk trinesterde çok kritik mutlaka özelde yaptır dediğiniz bir test var mı? İlk bebek olacak ve hangi testler kritik bilemiyorum
ikili tarama testi-Down sendromu taraması hastaneler anne kanı ve bebeğin ultrason sonucuna oranlama yapıp size hastalığa dair olasılık çıkarıyorlar..düşük-orta-yüksek diye.. Bizim durumumuz iyi olunca ben bunun yerine özel bir test olan fetal dna yaptırdım..benim kanımı alıp Amerika'da bir laboratuvara gönderdiler,bebeğin kromozomlarına bakıldı..ayrıca cinsiyetini de o rapor ile gönderdiler yani biz ultrasondan önce öğrendik.. geçen sene 2,750 tl idi tabi hastaneye göre değişiyor olabilir..araştırın derim.

Ayın 14 nde beta 12.1
15.nde beta 32.18
17.nde beta 67.55
canım lütfen endişelenmeeee
bak benim tahlil sonucumda 5-100 arası 4 haftalık gebeliğe giriyor.. sen şu an 4. haftandasın.. ultrasonda 5. haftadan sonra kese görünüyor..içini ferah tut ve bence 1 hafta bekle öyle kan ver derim :KK200:

Eklentiler

• 41968649_1845730325534170_431761955481452544_n.jpg
    41968649_1845730325534170_431761955481452544_n.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 29
Ayın 14 nde beta 12.1
15.nde beta 32.18
17.nde beta 67.55

nasıl ikiye katlamamış. gayet ikiye katlanmış. yazdığına göre
neden bu kadar stres yapıyorsun. önceden düşük yaşadınmı.

Kızlar merhaba.. bugün tahlili verdim herşey normal çıktı şükür şimdi reglim bitince rahim filmi çekilecek ayrıca o zamanlar eşimde sperm testi verecek bakalım ne olacak?? doktora sordum nasıl bir tedavi uygulayacaksınız aşılama yapacağız dedi.. bakalım ne olacak???
Herhangi bir sorun yoksa neden asilama uyguluyon ki kuzum

Kızlar iyi akşamlar ben bugün hsg çektirdm anestezili doktor ilacı zor gönderdik tıkanıklık varmış dedi ama bu ilaç tıkanıklıkları açar 3ay akışına bırakalım dedi. İstersen bir sonraki adetinde klomen kullan dedi ama senin yumurtlamayla ilgili sıkıntın yok tüplerden dolayı olmamıştır dedi. Eğer 3 ay olmazsa aşılama deneriz dedi bu arada 1,6cm çikolata kistim var bakalım filmden sonra hamile kalanlar olmuş belki bende onlardan olurum

Merhaba kızlar bende klomen ve çatlatma oldu ayın 12 sinde bekliyorum 5 gün oldu inşallah güzel sonuçlar gelir herkese sabırsılıkla 10 gün geçsin diye beklliyprum belirtiler ne zaman başlıyo

X