Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben kızımda kese ve kalp atışı geç gördüm. çok stres yapmıştım. bunda hiç o stresi çekemem. 5.000 üzeri değerde dıştan USG ile bakıldığında görülmesi lazım. benle çok daha falzayken görülmedi . git gel stres sinir ne kadar yıprattım kendimi. tecrübesizlik işte .

Kızlar ben de doktordan görüyorum keseyi gördük. İlk kez ultrason gördüğüm için içinde birşey olur diye bayağı bakındım ama küçücük olduğunu söylediler. Yıldız tozum benim ya umarım ili hafta sonra sizlerdeki gibi kalp atışını duyarız

Hadi gözün aydın canımm kaç haftalık :)

Kızlar doktordan geldim keseyi göremedi ama sinir oldum daha haftalık bile değilki diyor diyorum niye gözükmüyor şimdi geçen ay 15 agustosta oldum bu ay ayın 17si 4 haftalık olmuyormu yani şimdi ya haftalık bile değil diyor

Hcg kaç? Birde ne zaman yumurtladın?

Kuzum kan testine göre yorumlamıştır senin geç döllenme oldu ya büyük ihtimal ondan öyle dedi doktorun bence

Kuzum gec döllenme olabilir o yuzdendir herhalde iki hafta sonra tekrar bi git bende carsamba gidecem bana da ayni seyleri soyleyecek galiba

Kızlar merhaba.. bugün tahlili verdim herşey normal çıktı şükür şimdi reglim bitince rahim filmi çekilecek ayrıca o zamanlar eşimde sperm testi verecek bakalım ne olacak?? doktora sordum nasıl bir tedavi uygulayacaksınız aşılama yapacağız dedi.. bakalım ne olacak???

Aşılama neden yapıyor peki canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…