Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyle düşünme be kuzum belki de gec donllenme olmustur.
kabullendim artık bi gün olacak ama kolay olmayacak biliyorum...sadece hiç belirti olmasın hiç kendimi kandırmayayım istiyorum..normal kasık ağrısı bel ağrısı takılmam adet belirtisi diyip geçiyorum,öyle çok kandırdım kendimi çünkü..ama bu ay olmayacak bişey oldu,adetten 8-9 gün önce kahverengi leke geldi..acabalar dönmeye başladı yine kafamda..yoksa sizin mutluluğunzla da mutlu oluyorum inan ki..rabbim isteyen herkese tez zamanda sağlıcakla nasip etsin güzel anne adayları

Sevsev12 hişşşşş !! Stres yapmak yok annesi şimdi o senden besleniyor senden güç alıyo güzelce konuş onunla sıkı sıkı tutunsun sana ama sende ani hareket yapma ağır iş yapma sürekli ayakta kalma testinde gayet iyi zamanla koyulaşacak o canım merak etme :)

Kiz kirmizi lekeler bizim icin en guzel seyler aslinda sen test yapmaya devam et kuzum insallah görürsün o ikinci çizgiyi. Bende bu ay olmaz diyordum cunku yumurtlama doneminde beraber olmamistik daha dogru hic duzenli bir iliski falanda yasamatik ama kismet oldu iste

Merhaba kızlar sizce ovu günüm bugün mü yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• 890A530D-642A-4115-A4EB-0C52976031F7.jpeg
    15,3 KB · Görüntüleme: 39
Insallah insalllah kuzum yarin kan testim cikacak cok merak ediyorum. Doktora kan testi yapacam diyince bana oyle bakti gülmem geldi yine mi sen yine mi kan testi istiyon der gibi
Dedim hocam bu sefer son olacak insallah test yaptim evde cift cizgi cikinca geldim.
Adam benden kurtulacağına sevindi bir nevi

umarım dediğin gibi olur kuzum,bizde öyle çok dikkat etmedik bu ay bakalım nasip

Hadi inşallah iyi sonuçlar çıksın canım benim adete kaç gün vardı senin ? Doktorlarda tanıyo artık bizi napsın :)))

Bu ay ilk defa ovu testi yapıyorum birden koyulaşınca kendimi çok tuhaf hissettim gittim bide gebelik testi yaptım (( sonucunu biliyodum tabiki ama nebiliym
Seni cok iyi anlıyorum kuzumm insallah bu ay kismet olur ama fazla kafana takma rahat ol ki senin yumuslar rahat hareket edebilsinler

Hadi inşallah iyi sonuçlar çıksın canım benim adete kaç gün vardı senin ? Doktorlarda tanıyo artık bizi napsın :)))
Benim adete 3 gun var daha. Sorma ya hastanedekiler bile taniyor zaten testte cikmayana kadar gitmeyecektim doktoro kendime soz vermiştim. Çünkü en son gittigimde zorla kan tahlili yaptırmıştım doktorA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…