Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
0fLu 0fLu canım benim madem doktor gerek yok dedi sende benim gibi sabah akşam yarım limon yarım su bardağı suya sık iç. arada ev yapımı sirke iç. bide hacamat kanı temizler . ben çok şifasını gördüm. inşallah tekrar başlayacağım seanslara. bİ yaptırıp 7 aya kadar beklerim . zaten başlayınca 6 . 7 seansta ancak biter. O arada kan kendine geliuor akışkan oluyor katı olmuyor.
Daha once hic duymadim.
Tansiyon zaten dusk limonlu suyla hepten dusmesin sonra

Günaydın kızlar dün gece yatmadan önce koyu şekilde kan gibi birşey vardı adet oluyorum sandım sabah uyandm hiç birşey yok gebelik testi yaptım böyle çıktı normalmi sizce

Eklentiler

• 6E03B42E-EAAC-415C-9500-B2E1D206CB3E.jpeg
    6E03B42E-EAAC-415C-9500-B2E1D206CB3E.jpeg
    14,2 KB · Görüntüleme: 37
0fLu 0fLu canım benim madem doktor gerek yok dedi sende benim gibi sabah akşam yarım limon yarım su bardağı suya sık iç. arada ev yapımı sirke iç. bide hacamat kanı temizler . ben çok şifasını gördüm. inşallah tekrar başlayacağım seanslara. bİ yaptırıp 7 aya kadar beklerim . zaten başlayınca 6 . 7 seansta ancak biter. O arada kan kendine geliuor akışkan oluyor katı olmuyor.
İnternetten baktim bu yiyeceklere baya bisey var limon sarimsak elma sogan marul vs.vs. baya sey var
Bu doktor da kullanma dersse bunlari yaparim tedbir olarak dogal seyler nasilsa

İnternetten baktim bu yiyeceklere baya bisey var limon sarimsak elma sogan marul vs.vs. baya sey var
Bu doktor da kullanma dersse bunlari yaparim tedbir olarak dogal seyler nasilsa
Kan pıhtılaşması içinmi canm yap kesinlikle doğal zaten zararsız yiyecekler aslında herkes bolca tüketebilir bi zararı yokki

Kan pıhtılaşması içinmi canm yap kesinlikle doğal zaten zararsız yiyecekler aslında herkes bolca tüketebilir bi zararı yokki
Aynen canim pihtilasma icin.
Bende oyle bisey yok sanirim ama doktor oglumda vermisti.
Bu doktor da gerek gormedi.
Benimde icim rahat degil bi turlu.

X