Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim insallah vardir ama benimde gecen ay ovulasyob silikti bugun bile pozitifti bak bugunki ovu testim ekte. Ama hcg 1.20 idi 3 gun once. Ben cok umutlandim cok uzuldum ondan soluyorum canim
Canım senin bayadır pozitif ama dimi benim silik çizgi bile yokken böyle koyu çıktı hayırlısı evet çok umutlanmamam lazım

Test varmi ki varsa yap ben olsam duramazdim heralde . Bende oglumda öyle ögrenmistim bana da birseyler var gibi geldi
Yaaa yok sabahı beklicem bi tane test bar çünkü birde adet olacak gibi sancım varr en azından sabahı bekliyeyim olucaksamda olurum olmassamda test yaparım.. sendemi ovu testiyle öğrenmiştin canımm

Evet cok agriyor iki tarafimda her tarafta bi tane catladi catlayacaklar ama nasil anlariz ki catladigini. Dün asiri coktu yumurta beyazi gibi akintim geldi 3 gündür sürekli var zaten bu sabahta yumoslar vardi demek daha catlamamis
Yarin ya da öbürgün catlarlar kuşum o yuzden günleri kacirmayin . Yumurtalar catlayinca kasik agrilari falan diniyor anliyon bebis agridan bide akinti da kesiliyor catladiktan sonra

İyi geceler hanimlar..
Nasilsiniz..
Ben gece gunduz uyuyorum maşallah.
Şu iğne konusu kafami kurcaladi ozelde baska bir doktora daha gidicem. Bakalim o ne dicek.
Nolur dua edin bana cok endise ediyorum bu Konuda.
Dualarinizi esirgemeyin olur mu?
Sizleri seviyorum:KK68:

Testi eklemeyi unutmuşum :KK70:

Eklentiler

• 20180913_224348.png
    20180913_224348.png
    348,5 KB · Görüntüleme: 36
  • 20180913_224348.png
    20180913_224348.png
    348,5 KB · Görüntüleme: 33
İyi geceler hanimlar..
Nasilsiniz..
Ben gece gunduz uyuyorum maşallah.
Şu iğne konusu kafami kurcaladi ozelde baska bir doktora daha gidicem. Bakalim o ne dicek.
Nolur dua edin bana cok endise ediyorum bu Konuda.
Dualarinizi esirgemeyin olur mu?
Sizleri seviyorum:KK68:

bende çok uykuluyum. inşallah bebeklerimiz sağlıklıdır. ben ilk gebeliğimde iğne ve hap kullandım. kızımda iğne çok az kullandım coraspin 10 mg kullandım. ama şimdi kann sulandırıcı olarak ev yapımı elma sirkesi ve sabah akşam limonlu su içiyorum. benn 2 düşük yaşadım. genetik testler temiz çıktı. kan sulandırıcı ilaç kullanma sebebi ihtiyatlı olmak için dedi doktor. bunda iğne olmam ama bi coraspin alsam mı diye düşünüyorum. sene kan sulandırıcı iğneden behsediyorsun demi .

X