Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç cesaretim yok ki canım negatifi görmek istemiyorum. Şimdi ağrım da başladı regl olacağım sanırım

merhaba kızlar bat a 5 gün var, bugün kan verdim sonuç 0.30 yani negatif.. sizce yükselme ihtimali var mı?
Umarım yükselir, örnekleri var mı pek bilmiyorum ama benim bir çok kere 1.20 kaldı yükselmedi. Hastahanenin kullandığı cihazla da alakalı o çıkan değer, yani en düşük değEri o şekilde veriyor da olabilir. 2 gün sonra tekrar kan verin aynı yerde. O zaman netleşir

Yaa benim yine suphelendirici sancılarım basladi kasigima sagli sollu belime.de arada giriyo bu sefer kandirmasa keske beniiiii bat a son 6

Yaa benim yine suphelendirici sancılarım basladi kasigima sagli sollu belime.de arada giriyo bu sefer kandirmasa keske beniiiii bat a son 6
Insallahh kuzum yaa benimde göğüsler al basini gidiyor kasiarimda agriyor bu agrilardan sonra kirmizilar gelirse daha da belirti takmam artk valla

doktora gebelik testi yapmak istiyorum demekten utanıyorum ya :/ neyse günüm geçerse eğer giderim artık

doktora gebelik testi yapmak istiyorum demekten utanıyorum ya :/ neyse günüm geçerse eğer giderim artık
Doğru söylüyorsun insan artk doktora gitmek istemiyor kan tahlili icin. Eczaneciye teat almaya. Allahtan onlari netten alabiliyoz artk eczane önünden rahatca geecebiliyom

Lekeler umut vericidir tam kirmizilar gelmeden

bilmiyorum tatlim yaa ne yapacağımı: ( çok üzgünüm şuan bunun devamı gelir büyük ihtimal.. buraya da ara vermeyi düşünüyorum kendimi ne kadar dinlemiyorum desem de dinliyorum
eşimde yanımda değil hoş adama bu ayda olmadı demekten ben yoruldum çok üzülüyor onu öyle görünce ben daha kötü oluyorum

Seni cok iyi anlıyorum kuzum insallah yerlesmedir diyelim devami gelmez.
bende her ay negetif gormekten belirti aramaktan yoruldum. Bende buraya takilmam diyodum ovudan sonra kendimi tutamadim ama yine kendimj burda buldum cunku ovudan sonra zaman gecmiyor gerci bundan sonra okullar aciliyor zatwn buraya cok bakamayacam. Bu ay da olmazsa bende girmeyi düşünmüyorum kismet artk.

kahvecibaby Kahveci kuzu bi bekle stres olma pozitif çağır. Hamilelik belirtileri kısmında regl gelmeden 4 5 gün önce gelen kahverengi leke bebek tutulmasıyla alakalı diyor.Hemen negatif olma.Kirmizi gelene kadar umudu kesmek bize yakışmaz

Duygusal moda girdim canısı ağlamak istiyorum.. inşAllah dediğin gibidir..

lekeyi gördüm evet kırmızı gelene kadar acaba diyorum ümit işte.. ama 1 yıl dolunca bende doldum iyice sanirim.. hiç regl belirtimde yok zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…