Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeni hamişler hayırlı olsun tebrikler darısı başımıza diyor ve bugün öğlen yaşadığım başımın dönüp göz kararmasından sonra az evvel bir ıslaklık hissettim regl oldum sandım ki ağrısız olmam ben. Beyaz kremsi bir akıntı. Bugün ya da yarın adet olmam gerekiyor 28. Gün bugün yarın 29. Adetten önce kuruluk olurdu normalde ben yine umutlansam mı acaba gece gece şimdi :)) dün testim negatif çıkmıştı. Acaba neler oluyor içerilerde merak içindeyim.

Sabretmek lazım ama everytime_night bence sabredelim :)

Kızlar arkadaşımdaydım, şimdi geldim eve. İnan’ın zor dayandım çok uykum geldi, zor kullandım arabayı. Bi de baş ağrısı başladı mı, yüzüm yanıyor içten ama elle bakınca sıcak değil. Tanımlayamadığım bir bel ağrısı. Ben mi öyle yoruyorum yoksa gebelik belirtisi mi belirsizlik ne kötü. Akıntı hala devam ediyor.

Elbetteki vardır canım. Benim 2 sene olacak neredeyse. Ne çektim bir ben bir eşim bir de Allah bilir.. inanıyorum biz de anne olacağız hayırlısıyla inşallah.
Bende inanıyorum biraz uğraştıracak bizi ama eninde sonunda yaşıcaz o mükemmel duyguyu. Vardır bir vakti zamanı diyorum

Bende inanıyorum biraz uğraştıracak bizi ama eninde sonunda yaşıcaz o mükemmel duyguyu. Vardır bir vakti zamanı diyorum
İnsan ara ara isyan ederken buluyor kendini. En azından ben öyle. Sonra hemen kendime geliyorum, Rabbim hayırlısını verir ne veriyorsa diyorum...

İnsan ara ara isyan ederken buluyor kendini. En azından ben öyle. Sonra hemen kendime geliyorum, Rabbim hayırlısını verir ne veriyorsa diyorum...
Tabi canım ilk regl günümde hep aynısını yaşıyorum ama sonra kendime geliyorum bende hani bişeyi kırk defa söylersek olurdu olmuyor işte :)

Elbetteki vardır canım. Benim 2 sene olacak neredeyse. Ne çektim bir ben bir eşim bir de Allah bilir.. inanıyorum biz de anne olacağız hayırlısıyla inşallah.

Olacak hayırlısıyla... zamanını bekliyorlar sadece. Biz belki aceleciyiz. Benim de Aralık’ta 1 yıl olacak. Diyorum ki; onca ay olmadıysa vardır bir hayır vardır benim için içerisinde bir iyilik... Sabredeceğiz, ve aslomda böyle kafayantakmadıpımkz o ay hamile kaldığımızı belki farkına bile varmadan kalacağız. Ben ilk hamileliğim 4 . Ayda oldu. 3 ay çok istedim gün tuttum, zaman tuttum vs, 4.ay evimde yatılı misafirim vardı şehir dışından, 1 kez birlikte olabildik o da çocuk amaçlı değildi. Ve ben o 1 kerede çocuk yapmayı düşünmeden birlikte olduğumuz gecede hamile kaldım kızıma. Vardır rabbimin bir bildiği , hayırlısıyla kimsenin göbişi boş kalmasın inşallah

Tabi canım ilk regl günümde hep aynısını yaşıyorum ama sonra kendime geliyorum bende hani bişeyi kırk defa söylersek olurdu olmuyor işte :)
Zor bir imtihandayız. Ama çok iyi anne oluruz biz be :) En azından evladına işkence eden, sokağa atan annelerden olmayacağız... Haberlerde gördükçe, duydukça içim cız ediyor. Ben bir tane bulamamışken insanlar neler yapıyor diyorum.

Bakalım yarın ki miktarda önemli tabi 2. Gün normalde daha yoğun olur ya. Çarşamba da doktora gidicem
Ben de carsamba sabah gidip kan vericem, bütün hormonlarin hepsine bir baksinlar

Allah kızına güzel, hayırlı ömür, bir de sağlıklı kardeş versin :) çok haklısın işte bir bırakabilsek kafaya takmayı, her şey düzelecek ama ben henüz bunu başaramıyorum.

Ya sorma kıyarmı insan canına anlamıyorım öyle canileri. Eminim hepimiz süper anneler olucaz geç gelen hediyemizin kıymetini çok çoook iyi bilicez.
Ben de carsamba sabah gidip kan vericem, bütün hormonlarin hepsine bir baksinlar
Aa süper aynı gün yapcaz. Peki sağlık ocağında bakıyorlar mı acaba hormonlara

Allah kızına güzel, hayırlı ömür, bir de sağlıklı kardeş versin :) çok haklısın işte bir bırakabilsek kafaya takmayı, her şey düzelecek ama ben henüz bunu başaramıyorum.

Çünkü hep kafamızda bir umut... ya tuttuysa? Ve bu tuttu mu acaba mı durumları bizim normal işlerimizi bile yapamamamıza sebep oluyor. Psikolojik olarak çöküyoruz farkında olmadan. Kendimize ediyoruz aslında salmamız gerek biraz da nerede o günleeeeeeer :))))

Aynen öyle ... Ben zaten sabırsız bir insanım. Belki de o yüzden sabretmek zorunda kaldım

Gerçektende öyle bu ay o kadar stres yapmışımki sabah rüya gördüm ve rüyanın tabiri bebek sahibi olacağına işarettir diyordu o kadar işlemişki bilinç altına artık kendi kendimi kandırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…