Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Batlatrımız aynı bi belirti bi şey varmı hissettiğin
Alt karnımda ağrı hissediyorum, akıntım var. Çok halsiz ve Yorgun’um ama okuldaki oryantasyon sürecinden de olabilir o yüzden net bişey diyemiyorum bu uyku halime. Hafif bi göğüs ağrısı. Bi de bi kaç kere canım aşırı şekilde bişeyler istedi. Belki de benim uydurduğum psikolojik belirtiler bunlar:) senin var mı ?

Benimde alt tarafta ağrılar var batma falan ve belimde sırtımda ağrı adet olucakmış gibi ayaklarımda halsizlik ay belkide olucam

akşam namazdan sonra olduğum yerde uyudum öyledir uyku bastırdı. acaba gebelikten mi

İnşallah canım benimde bat 9 Eylül test filan yapmadım belirtin var mıydı varsa nasıl sağlıkla kucağına al inşallah

Aşırı bi baş ağrısı ve kasıklarda batma vardı belirgin bi şekilde. Daha önce yaşadığım şeyler değildi. Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah canım

Aşırı bi baş ağrısı ve kasıklarda batma vardı belirgin bi şekilde. Daha önce yaşadığım şeyler değildi. Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah canım
Teşekkürler canım amin isteyen herkese nasip olsun sende sağlıkla kucağına al bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…