Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetim senelerdir 28 günde bir olurdu bu ay 2 gün erken oldum. Çok umutluydum oysaki
Benim de 2 günüm var ve pembe pembe başladı gelmeye. O kadar belirti erken adete haberciymiş. Sinirlerim bozuldu. Umudum gitti. Yakıp yıkasım var. Ekim annelerini de beklerim bu gidişle 2020 annelerini de

Benim de 2 günüm var ve pembe pembe başladı gelmeye. O kadar belirti erken adete haberciymiş. Sinirlerim bozuldu. Umudum gitti. Yakıp yıkasım var. Ekim annelerini de beklerim bu gidişle 2020 annelerini de

Bende üzüldüm demekki psikolojikmiş napalım henüz zamanı değilmiş demekki..

İyi geceler kizlar.
Cok yazamiyorum.
Erkenden yatiyorum gece de kalkiyorum ara ara.
Testi silik cikan arkadaslar tekrarlayin insallah vardir.
Adet olan arkadaslarim uzulmeyin. Rabbim hayirli vakitte nasip eder insallah.
Allah gerceklesmeyecegi seyin hayalini kurdurmazmis.
Sizi seviyorum

Sağol canım Allah razı olsun gebelerin duası tutarmış

Canımmm temiz kalplim dua et bizim için

kartopu1988 canim elinde test varsa yapip buraya atabilir misin. Testte cikiyormu ben bugun yaptim negatif. Bata 4 gun var

Eklentiler

• 20180908_080644.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 54
Bata 4 gun kala benim negatifti.
Uc gun kala coook silikti hatirlarsan kuzum.
Senden umutluyum nedense
ins canim ben bu ay hem cok stress yaptim hemde yumurtam catlamadi kiste donusmesinden korkuyorum saol iyi dileklerin icin. Bende senin hamile oldugundan emimdim:)

ins canim ben bu ay hem cok stress yaptim hemde yumurtam catlamadi kiste donusmesinden korkuyorum saol iyi dileklerin icin. Bende senin hamile oldugundan emimdim:)
inan ben beklemiyodum.
toplasan iki kere ilişki oldu ama o kopkoyu oldugunda bir gün arayla o kadar daha da görmedim.

ben yine gebelik testi sipariş verdim kopkoyu görene kadar yapıcam.

dun testte 10 cikti zaten insan bu rakama bile seviniyor . hayirlisi artik . 4 gun falan olcturmeyecegim stres oluyorum cok
iki gün yaaptır üst üstte rahatlrsın ben de daha yaptırmıcamm ayın 21ıne randevu aldım ılk devlete gidicem özelde doktor bulmaya çalışıyorum

Herkse günaydın.
Batı geçenler bence kan testi versinler.Gec döllenme olmuştur elinizdeki test ilk dönemi ölçemeyecek kadar hassas değildir boşuna üzülmeyin.
O oflu sen niye test sipariş ettin kuzum.Aliskanlikmi
Bende 18-19 eylül gibi başlarım teste25 eylül bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…