Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla canim benim doktorlara pek guvenim kalmadi o yuzden gitmiyorum artk. Iki ay onceki gittigim doktor bana dedi yumurta sayin az aşılama ya da tup bebek yapalim dedi o ay kahroldum sonra baska bi doktora gittim gercekten cok iyiydi hic oyle bir preblemin yok dedi her ay regl oluyorsun duzenli bir sekilde hicbir problemin yok 2 yila kadar da hicbir sey kullanma 2 yil sonrasinda ben hastalarima tedavi uyguluyorum dedi o oyle diyince icim rahatladi valla artk doktora da gitmiyorum yani
2 yıla kadar olur mu yani dedi bebek için ilk bebeğin mi olacak

ümit vermek istemiyorum ama bir yerde şanki 5 gün sora da olabiliyor demişsin beklw bakalım elinde tes varsa yap.. olmadı bekle haftasonu bir geçsin.. inşAllah adet olmazsın da çift çizgiler görürsün
Evet cnm 5 gün sonrada olabiliyorum bekliycm insallah vardir

Kızlar yarın test yapcam bende şimdiden aldım testimi sabah idrarla bakacam 5.gün olacak gecikme çok merak ediyorum ayrıca çok dA korkuyorum bugün aşırı bir akıntım oldu hayırlısı olsun hakkımızda:110:

Kızlar yarın test yapcam bende şimdiden aldım testimi sabah idrarla bakacam 5.gün olacak gecikme çok merak ediyorum ayrıca çok dA korkuyorum bugün aşırı bir akıntım oldu hayırlısı olsun hakkımızda:110:
Hade insallahh guzel haberler aliriz senden tatlim. Testin hemencecik cift cizgi olur insallah

X