Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aşırı bi baş ağrısı ve kasıklarda batma vardı belirgin bi şekilde. Daha önce yaşadığım şeyler değildi. Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah canım
Canım batma demişsin ya sancı gibi birşey miydi dün sormadım kafama takıldı benimde baş ağrım var ama sanırım adet olcam ben ondan ağrıyor

Benim de 2 günüm var ve pembe pembe başladı gelmeye. O kadar belirti erken adete haberciymiş. Sinirlerim bozuldu. Umudum gitti. Yakıp yıkasım var. Ekim annelerini de beklerim bu gidişle 2020 annelerini de
Üzülme tatlim biliyorum insan çok kötü oluyor yıkılıyor resmen rabbim en kisa zamanda hayirli bi evlat verir insallah

Canım batma demişsin ya sancı gibi birşey miydi dün sormadım kafama takıldı benimde baş ağrım var ama sanırım adet olcam ben ondan ağrıyor
Benimde normalde adet öncesi başım tutardı bu ay henüz öyle bi durumum yok nedense ateşim dün 36,1 di hah dedim gelicek bugün ama gelmedi bu sabah ateşim 36,4e çıkmış.

Üzülme tatlim biliyorum insan çok kötü oluyor yıkılıyor resmen rabbim en kisa zamanda hayirli bi evlat verir insallah
Amin, hepimize inşallah canım. Konunun ciddiyeti yetmez gibi zaten regl da sınır bozukluğu yapıyor ya. Ondan böyle :/

inan ben beklemiyodum.
toplasan iki kere ilişki oldu ama o kopkoyu oldugunda bir gün arayla o kadar daha da görmedim.

ben yine gebelik testi sipariş verdim kopkoyu görene kadar yapıcam.
Oflum özledim seni, taze annecik nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…