Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy sorma sorma kiz benimki de testi verene kadar konustu da konustu bir hafta boyunca sanki çocuğu kendimize istiyoz bide benimki daha cok istiyor ama bu sperm testi vermek çok koyuyor onlara canim ondan boyle sinir oluyorlar

canım ilk gebeliğimde bende adetten 3 5 gün öce falan mide bulantısı kusma oldu üşüttüm dedim gebelik hiç aklımdan geçmemişti.. adet sancılarımda başlamıştı tabi sonra günüm geçti ve gebeydim.. inşAllah senin de bebişin vardır

İnşallah canım bu seferki belirtiler bebiştendir dua edin lütfennn

Merhaba tatlim hosgeldin aramiza.
Belirtilerin gebelik belirtisi insallah sende hamissin canim. Bi test ya da kan tahlili yapabilirsin kuzum
Hoşbuldum canım.sizlerden cevap yorum almak gerçekten güzel Bi duygu.malum bu konular etrafında ki insanlarla rahat konuşalamıyor ümitlenip hüsrana uğramasınlar diye.günüm geçmeden yapmakta istemiyorum açıkçası moralim çok bozuluyor.

Aynen canim etrafindakilerle paylasinca moral vereceklerine tam tersine moralini bozuyorlar.
Ama bura cokk güzel hep destek dua valla yeni aile gibi herkes kucak aciyor çünkü birbirinin hallerinden anliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…