Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba,
benimde bat 13 Eylül, 6 gün var, prediktör ün early 6 gün testini aldım ama yapmadım,
beni de eklerseniz sevinirim listeye,
hemen hemen her ay göğüslerim çok ağrır, kasığım ağrır, sinirli alıngan olurum, ama regli de olurum, bu ay ne göğsüm şişti ne kasık karın ağrısı var,
Rabbim isteyen herkese versin ve kucaklarımıza sağlıklı hayırlı almayı nasip etsin inşallah

İnşallah hiç belirtisi olmayıpta gebe kalanlardan olursun canım

Banada çok saçma geliyor en azın kan testlerime demire filan bakması gerekir diye düşünüp gitmiştim doğru düzgün ilgilenmedi bile bide özele gittim sözde

Teşekkür ederim

İnşallah hiç belirtisi olmayıpta gebe kalanlardan olursun canım

Güzel dileğin için çok teşekkür ederim,
Bir kızım var kardeşi olsun istedik ama kızımdan sonraki iki gebeliğimde de kalpleri durdu,
kan pıhtılaşmasına yatkınlık var dediler,
2 aydır yine denemeye başladık,
Benim riskli gebelik, bu sefer gebelik olursa iğne vurunacakmışım,

İnşallah bu sefer sağlıklı Bi gebelik geçirir kucağına alırsın meleğini

aynen tam tamında bende yaşıyorum her ay göğüsler hassasiyetim oluyordu gebelik olursam göğsüm hassas yok yani tam tersine çıkıyor inşallah hamilesin

Hosgeldin tatlim aramiza ekleriz tabiki kuzum. Ayy kiz saydiklarin bende de oluyor her ay ama sonuc fos cikiyor bu ay belirtin yok insallah tam tersi olur bebegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…