Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetine 3 gün varsa testte çıkar

Günaydın test yapsaydın keşke bazı arkadaşlardan 3,4 gün kala çıkabiliyor sonuç . belirtilerin hamilelik belirtisi gibi gerçekten de

Kızlar bişey sorucam bebek istediğinize karar verdikten sonra doktora gidip test filan yaptırdınız mı ben gittim ama doktor 6ay dene olmazsa öyle gel dedi herhangi bir vitamin filanda vermedi değerlerimede bakmadı kontrol ettirmek gerekmiyor mu ?

Bana da aynısını söyledi birde folik asit verdi fakat 3 Ay sonra gittim adetin 3. Gününde yumurtlama na baktırdım güzel di

Napiyon tatlim nerelerdesin kizz
Ay hiç sorma bugün sperm testi vermeye gittik verdik ama almaya gidemeyecez pazartesiye kaldı hormon testimide o zaman alırım artık olacaksa tedavi diğer aya kaldı herhalde ovulasyon dönemine çalışacam şimdilik , bu arada yine bal çörek otu kürünü yapıyorum eşimede keçiboynuzu kürü alacam inş tedaviye gerek kalmaz . yoksa bırakacam gibi Dr işlerini eşim bugün test sırasında uğraşmalara koşturmaya sinir oldu birde işe geç kalacaktı üstüne geç kaldını yaşamayı haftaya dediler önce , adam zaten 3 gün ilişki yapmadı test için öylede deyince sinir oldu neyse zor ikna ettim tedavimiz diğer aya kalır vs. Diye anlatınca kadına öğle yemeğine çıkmayacam sizin için dedi 15 dk ya en geç getirin bekliyecem dedi koştur koştur lavabo ya e adamlardan haklı hiç hoş bişi değil gir lavabo ya bişeye dokunma onu yapma bunu yapma zar Or ver testi . sonra çıktık hastaneden beni neyle uğraştırıyorsun ya diye söylendi daha 5 ay olmuş şurda dedi . üzüldüm sesimi çıkarmadım . kendince haklı da işte .napayom bi kadınlar evhamlıyız . düşünme takma daha erken dıyo (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…