Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

AMİN İNŞALLAH CANIM BENİM.. DARISI BAŞINA.....:Saruboceq:
bu gün yazacağım .... doğum hikayemi...a.s.

Nerede senin dogumdan oncekı son halin :)) Hani hani.. :))

Ya o kadar gusel bır kız dogurmussun ki.. ellerine saglık be annemm... senden de bu beklenırdı zaten:)) Allahım nazarlardan saklasın kuzunu.

Nerede senin dogumdan oncekı son halin :)) Hani hani.. :))

Ya o kadar gusel bır kız dogurmussun ki.. ellerine saglık be annemm... senden de bu beklenırdı zaten:)) Allahım nazarlardan saklasın kuzunu.

canımsın evrişim...
teşekkürler...
tam doğuma gitmeden önce el salladım fotoya gözükmedimi acaba tatlım....:uhm:
doğumdan önceki son halimide koymak istedim diye tam doğuma giderken bay bay demek istedim eşim bana şaştı kaldı...kaydirigubbakcemile3

ablacım nasılsın bebişimiz nasıl maşallah çok tatlı bişey ya anennesi gibi güzel olcak öpüyorum ablam

ablacım nasılsın bebişimiz nasıl maşallah çok tatlı bişey ya anennesi gibi güzel olcak öpüyorum ablam

ablam benim...
çok şükür iyiyiz....konterole gittik herşey yolunda dedi dr...RABBİME ŞÜKÜRLER OSLUN....:Saruboceq:
çok teşekkürler kurnazım benim....:1hug:

hürücüm tebrik ederim .. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin ..sağlıcakla uzun bir ömür versin ALLAH ..sonunda prenseslerimize kavuştuk .. ben 20 nisanda sezeryan oldum .. aramızda 2 gün var.şu anda iyiyiz çok şükür..inşallah sizde iyisinizdir..ben kk ya giremesemde sık sık msn ye giriyorum ..belki karşılaşırız fırsat bulunca arada aç.. seninle çok konuşmak istiyorum ..kızlarını öpüyorum canım ..

Son düzenleme:

Giznur seninkide hayırlı olsun canım.Allah analı babalı büyütsün

sevgili arkadaşım....doğum mucizen gerçekleşti ve tatlı bebişimiz doğdu...Allah analı babalı büyütsün...hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur inşallah....rica etsem benim yerime onun tatlı ellerini,o minik boğumlarından öper misin bitanem?...koklayarak..... Allah hayırlı günlere bıraksın canım arkadaşım....sağlıcakla büyüt....sevgiyle kal....

:1hug:a.s.

OYYYY GİZNURUM.. CANIMSIN.. HAYIRLI UĞURLU OLSUN.. ELVİNİM DE HOŞ GELDİ DÜNYAYA... BABAYIDA SENİDE TEBRİK EDERİM.....
ewet iki gün var aramızda....
iyi olmanıza çoook ama çok sevindim ikinizide kocaman öpüyorum ....

çoook tetlısın canım benim.. öperim tabi....
RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN bana böle bir mucizeyi yaşattığı için.. darısı tüm isteyenlerin başına inşallah......
çoook teşekkürler..... AMİNNNNNNNNNNNN İNŞALLAH...:Saruboceq:

canım benim ömürlü olsun.şimdi gördüm.minik mucizenle tanışmışın.Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.sana çok güsel günler göstersin sevimli mucizen inşallah.

canım benim ömürlü olsun.şimdi gördüm.minik mucizenle tanışmışın.Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.sana çok güsel günler göstersin sevimli mucizen inşallah.

ewet tatlım erken bir tanışma oldu.....RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN SAĞLIKLA KAVUŞTUK....
AMİNNNNNNNNNNNNN inşallah tatlım benim....:Saruboceq:

ay canım çok güsel görünüyorsun kiloda almamışsın ..............
bu şekilde her haftanı çekmen çok hoş ...............
bende yanındaymışım gibim hissettim ..............
Rabbim size bağışalsın yafrunuzu .........
mutluluğun daim olsun canım .........
çok tatlı bebişin maşallah

canım maşşallaah ne kadar güzel bi bebek ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLA büyütmeyi nasip etsin.. senide babayıda tebrik ederim :) darsı bizlere inşallah

merhaba ablammm....
siteye pek giremiyorum artık minik mucizen olmuş hayırlısıyla....
allahım analı babalı büyütsün......
son halini ve kızını görebilmek için bütün sayfaları tek tek gezdim desem inanır mısın?
çok tatlısınız allahım bozmasın inş...
k.i.b.
a.s.

çok teşekkürler tatlım benim....
ewet iyi fikirdi.. ewreleri sizinle paylaşmak.... tüm olanları an be an sizinle yaşamak istedim...bu fikir böle doğdu...
AMİN İNŞALLAH tatlım RABBİM HEPİMİZİN YAVRULARINI BAĞIŞLASIN...
AMİNNNNNNNNNN.. İNŞALLAH....
darısı tüm isteyenlerin başına olsun ...:Saruboceq:

canım maşşallaah ne kadar güzel bi bebek ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLA büyütmeyi nasip etsin.. senide babayıda tebrik ederim :) darsı bizlere inşallah

çok teşekkürler tatlım benim.. be doğuma girerken dualar ettim bitanem.. darısı başınıza olsun diye... dilerim RABBİM duymuştur yakarışımı...
AMİNNNNNNNNNNNNNN .. İNŞALLAH...:Saruboceq:.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…