Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

Oy oy oy canım benim Deniz Nisan'ın erken gelmiş. Maşallah Allah analı-babalı sağlıkla mutlulukla büyümesini nasip etsin. Bahtı açık olsun inşallah.

ewet tatlım erkenci beim küçük mucizem.....
AMİNNNNNNNNNNN.. İNŞALLAH... DARISI BAŞINA ... HAYIRLISIYLA TATLIM BENİM....:Saruboceq:

canım maşallah deniz nisanımıza
çok tatlı melek gibi çıkmış yavrumm
allah analı babalı büyütsünn
ne güzel kurtuldun canımm
darısı tüm isteyenlerin ve bizim gibi bekleyenlerin başınaa

ALLAH RAZI OLSUN... çoook teşekkürler...... amin inşallah....
sende hayırlısıyla kurtulacaksın inşallah.....darısı tüm isteyenlerin başına.....:Saruboceq:

canım benim.....
çok ama çok şeker bir bebek...
ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN...
hep mutlu ve huzurlu olur ömür boyu inşallah.....

canımmmm...maşallah kuzuna...:nazar::nazar::nazar::nazar:nasıl güzel bir melek bu böyle.doya doya kokla canım bizim yerimize de..benim de kavuşmama az kaldı ..:dance::dance:

oyyy nurum benim koklarım tabi... az kaldı sizin kavuşmanızada......
hayılrısıyla sende kurtulcan inşallah....
RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN...:Saruboceq:

canım benim.....
çok ama çok şeker bir bebek...
ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN...
hep mutlu ve huzurlu olur ömür boyu inşallah.....

özlemimmmmmmmmmmm... canım arkadaşım.. darısı başına inşallah....
çokkk teşekkürler..... amin inşallh bitanem benim..... :Saruboceq:

Canım benim Rabbim sizi hiç ayırmasın.Çok tatlı deniz nisan'ımız:emir_bebek:.Mucizenle uzun ve huzur bir ömür diliyorum.Sen ve meleğin hepimize umut oldun.Darısı hepimizin başına inşallah.:CüvCüv:

Hürremcim gözün aydın canım allah bağışlasın, Allah analı babalı büyümesini nasip etsin inşallah

ay yaaa..
yerim ben deniz nisan hanımı.. yerimm :)))))))
maaşallah ne tatlı bir bebek...
hürremciğim hayırlı evlat olur inşaallaahh.. sağlıklı sıhatli..
çok öpüyorum canım ikinizide....... :)))))

hürremcim. çok sevimli bir bebk dünyaya getirmişsin. Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin. çok şanslısın . inşallah en yakın zmanda biz d ekavuşuruz meleklerimize.

Canım benim Rabbim sizi hiç ayırmasın.Çok tatlı deniz nisan'ımız:emir_bebek:.Mucizenle uzun ve huzur bir ömür diliyorum.Sen ve meleğin hepimize umut oldun.Darısı hepimizin başına inşallah.:CüvCüv:

canım benim.....
darısı başına inşallah......
AMİNNNNNNNNNNNNNNNN......RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN....:Saruboceq:

ay yaaa..
yerim ben deniz nisan hanımı.. yerimm :)))))))
maaşallah ne tatlı bir bebek...
hürremciğim hayırlı evlat olur inşaallaahh.. sağlıklı sıhatli..
çok öpüyorum canım ikinizide....... :)))))

ayyyyy canımsın benim.... çok teşekkürler bitanem.....
o benim küçük mucizem.....
AMİN İNŞALLAH .... darısı başına inşallah...:Saruboceq:

hürremcim. çok sevimli bir bebk dünyaya getirmişsin. Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin. çok şanslısın . inşallah en yakın zmanda biz d ekavuşuruz meleklerimize.

ahhhh tatlım benim.......
çok naziksin .. çok teşekkürler ..... amin inşallah bitanem....
RABBİM GÜZEL YÜREĞİNİN DİLEĞİNİ VERSİN İNŞALLAH...:Saruboceq:.

hürrem....canım ya ben adetimi 2 mayıs gibi faklan bekliyordum dün baya bir kasık ağrısı ve mide bulantısından eşiminde ısrarıyla kan testi yaptırdım....değer 6.36 çıktı....
doktor günün daha gelmemiş ondan düşüktür bu artar dedi bende yarın yine yaptıracam...
hamilesin dedi doktor ama ben korkuyorum....
artar dimi ya ....

allah bagışlasın canım melegin çok tatlı maşşalahhh darısı başımızaa:))

dogum hikayeni yazdınmı canım ya bulamadım ayrıntıları merak ediyorum dogum nasıldı bebiş kaç gr geldi:))

hürrem....canım ya ben adetimi 2 mayıs gibi faklan bekliyordum dün baya bir kasık ağrısı ve mide bulantısından eşiminde ısrarıyla kan testi yaptırdım....değer 6.36 çıktı....
doktor günün daha gelmemiş ondan düşüktür bu artar dedi bende yarın yine yaptıracam...
hamilesin dedi doktor ama ben korkuyorum....
artar dimi ya ....

ALLAHIMIN izniyle artacak inşallah bitanem.. hayırlıs haberlerini bekliyorum......hiç korkma .. RABBİNE SIĞIN... dualerım seninle ... hadi inşallah..... müjdeli haberini bekliyorum....:Saruboceq:

X