Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

Hiii as kalmışş Hürümm... son zamanlara dogru olan halını de koysaydın keske.. lütfen unutmadan koy derım kuzum.. En guzel haberlerını okumak dılegıyle daha daha...

Hiii as kalmışş Hürümm... son zamanlara dogru olan halını de koysaydın keske.. lütfen unutmadan koy derım kuzum.. En guzel haberlerını okumak dılegıyle daha daha...

ewet tatlışım çooook az kaldı bu gün şafak ...8 di....delikafadulden
kayucam doğuma gitmeden önceki halimide....kaydirigubbakcemile3

hüroşum bebişin geliyormuş gördünmü zaman nasıl geçiyor.canım hayırlısıyla kolay bir doğum geçirirsin işallah.allah yardımcın olsun canım..

DUYDUK DUYMADIK DEMEYIN DUYANLAR DUYMAYANLARA SÖYLESIN HABER VERSIN HÜRREMCIGIMIZIN MELEGINE KAVUSMASINA 7GÜN KALDI ALLAHIN IZNIYLE TÜM DUALARIMIZ VE IYI DILEKLERIMIZ SENINLE HÜRREMCIGIM:Saruboceq:

Fotoğraflarına baktım , süper bir hamile olmuşsun , hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah :)) Ben daha 18 haftamdayım , bu günler nasıl geçecek diye soruyorum ama sağlıkla geçsin , mutlulukla geçsin sayılı gün geliyor değil mi ...

DUYDUK DUYMADIK DEMEYIN DUYANLAR DUYMAYANLARA SÖYLESIN HABER VERSIN HÜRREMCIGIMIZIN MELEGINE KAVUSMASINA 7GÜN KALDI ALLAHIN IZNIYLE TÜM DUALARIMIZ VE IYI DILEKLERIMIZ SENINLE HÜRREMCIGIM:Saruboceq:

teşekkürler bitanem benim.... çoook az kaldı ....dualarına çok ihtiyacım var... ay tatlım tuhafım ben ya herşeye ağlıyorum....senağlama

Fotoğraflarına baktım , süper bir hamile olmuşsun , hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah :)) Ben daha 18 haftamdayım , bu günler nasıl geçecek diye soruyorum ama sağlıkla geçsin , mutlulukla geçsin sayılı gün geliyor değil mi ...

ahhh tatlım gerçktende sayılı gün anlamadan geçiyor.. RABİM sağlıkla geçmesini ve sağlıkla yavruna kavuşmayı nasib etsin.. ..inan bana be daha dün hamile olduğumu öğrendim gibi geliyor....ve kalan zamana bak 7 gün sonra bebeğim ALLAHIN izniyle kucakğımda olacak ...sağlıkla sıhatle inşallah...:Saruboceq:

yerimseniben
teşekkürler bitanem benim.... çoook az kaldı ....dualarına çok ihtiyacım var... ay tatlım tuhafım ben ya herşeye ağlıyorum....senağlama

canimsin ya kiyamam ben sana ama gayet normal bende öyleydim hele son ayimda gülünecek biseye bile aglamaya baslamisdim:çok üzgünüm:
akan bu gözyaslarin hep mutlulukdan ve heycandan olsun tatlisim acidan dertden kederden diil insallah:Saruboceq:
dualarim seninle inan bana:nazar:yerimsenibena.s.

X