Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

hürrem hep takip ediyorum canım seni maşallah ne kadar zarif bi hamilesin bayılıyorum sana
doğumada az kalmış inşallah güzel kızının ewrelerinide görürüz canım
heycan doruktadır rabbim bi avazda kurtarsın senii

hürrem sultan farkındasın dimi
herkes senin saçlara takmış durum da
kim senin göbişini görse önce saçlarından bahsediyokaydirigubbakcemile3
tıpkı benim gibi bende ilk gördüğümde
saçların gözümden kaçmadı
ne kadar güzel saşların var demiştim
bacım nazar değecek saçlarına............kaydirigubbakcemile3

hurrem anam sen hic kilo almadin mi?yerimseniben masallah sana
bide normal mi sezeryan mi dogum?
umarim saglikli bi sekilde gerceklesir dogumun

hurrem anam sen hic kilo almadin mi?yerimseniben masallah sana
bide normal mi sezeryan mi dogum?
umarim saglikli bi sekilde gerceklesir dogumun

almaz olurmuyum tatlım ... yerimseniben
bebeğim sezeryanla gelecek hayırlısıyla....:Saruboceq:
amin inşallah küçük mucizemi sağlıkla kucaklarız...:Saruboceq:

cnm hiç kilo almadın mı sen yaa hiç hamiş gibi değilsin maşşallah fotolarına bakınca seni hamile manken gibi sandım valla....çok yakışmış hamişlik ama az kalmış bebişini kucağına almaya sağ salim kurtulursunuz inş ikinizdeee...

AYY TATLIM ALDIM TABİ....
hihihihihi.......kaydirigubbakcemile3 çok teşekkürler iltifat ediyorsun....:eek:
ewet tatlım çok az kaldı ya şafak 10....delikafadulden

hürrem hep takip ediyorum canım seni maşallah ne kadar zarif bi hamilesin bayılıyorum sana
doğumada az kalmış inşallah güzel kızının ewrelerinide görürüz canım
heycan doruktadır rabbim bi avazda kurtarsın senii

çooook telekkürker tatlım benim.....sende ölesin ... zarif ve tatlı dilli....
çok az kaldı bitanem şafak 10.....
inşallah küçük mucizemi sağlıkla kucaklarız ve birlikte büyütürüz burada.. hayırlısıyla....hemde nasıl heyecan tavan yaptı... panik de cabası...delikafadulden
amin inşallah....:Saruboceq:

:nazar:maşallah ya fıstık gibi bir hamişsinn :CüvCüv: fıstık gibi de anniş olcaksın :Saruboceq:bu arada kıyafetlerede bayıldımmm, genelde takip ediyorum ama hiç yorum yazmamıştım baktım doğuma az kalmış yazayım dedimmkaydirigubbakcemile3
Rabbim bir avazda hayırlısıyla kurtarsın inş..hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinn Allahım ,,, dualarında benide unutma olur mu? :1hug: Allah yardımcın olsun

:nazar:maşallah ya fıstık gibi bir hamişsinn :CüvCüv: fıstık gibi de anniş olcaksın :Saruboceq:bu arada kıyafetlerede bayıldımmm, genelde takip ediyorum ama hiç yorum yazmamıştım baktım doğuma az kalmış yazayım dedimmkaydirigubbakcemile3
Rabbim bir avazda hayırlısıyla kurtarsın inş..hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinn Allahım ,,, dualarında benide unutma olur mu? :1hug: Allah yardımcın olsun

neslim.. canım arkadaşım.. güzel yüreklim....
çok teşekkürler bitanem.....
ewet çok azkaldı....
amin inşallah .. RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib eder inşallah küçük mucizeme....sen hep aklımdasın neslim.. doğumda duacın olacağım....ismini sölücem bitanem...
RABBİM bu yolda olan herkesin yardımcısı olsun inşallah...:Saruboceq:

oy oy oy göbisinin süslü son halinide gördüm simdi
allahin izniyle geri sayimda basladi ve 9aylik kiracina artik tek odasi dar gelmeye basladi anlasilan :)
ve duydugu o melek sese gelmek kavusmak icin can atiyo az kaldi az sabredin büyük bulusma cok yakinda cogu gitti azi kaldi iple cekiyosunuzdur siz simdi kavusacaginiz ani
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin o melegini insallah

bugün pazarrr saat 12 yi geçtii
yani şafak 9......................delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
heyecan dorukta...................delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

oy oy oy göbisinin süslü son halinide gördüm simdi
allahin izniyle geri sayimda basladi ve 9aylik kiracina artik tek odasi dar gelmeye basladi anlasilan :)
ve duydugu o melek sese gelmek kavusmak icin can atiyo az kaldi az sabredin büyük bulusma cok yakinda cogu gitti azi kaldi iple cekiyosunuzdur siz simdi kavusacaginiz ani
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin o melegini insallah

yaa ewet tatlım dokuz aylık macera bitmek üzere....minik mucizeme kavuşmaya az kaldı...
ŞAFAK.....9...delikafadulden

9 ay bitti şu 9 gün nası da zor geçer dimi..bu son haftanın göbüşünü de ekle şekerim bi de doğuma giderken koyarsın:)) sonra da mucizenin resimlerini görürüz inşallah..maşallah sana da meleğine de..ne güzel bi annesi war fıstık walla:)) bütüün hamişlere dua et e mi doğumda..biz de hayırlısıyla kawuşalım kuzularımıza..

9 ay bitti şu 9 gün nası da zor geçer dimi..bu son haftanın göbüşünü de ekle şekerim bi de doğuma giderken koyarsın:)) sonra da mucizenin resimlerini görürüz inşallah..maşallah sana da meleğine de..ne güzel bi annesi war fıstık walla:)) bütüün hamişlere dua et e mi doğumda..biz de hayırlısıyla kawuşalım kuzularımıza..

ayy ewet tatlım.... son günler sanki uzayıp gidiyor.....
çok teşekkürler tatlım.. çok naziksin... çok hoşuma gitti iltifatların...
RABBİM bu yolda olan herkesin yardımcızı olsun inşallah....VE DARISI TÜM ANNELİK HASRETİYLE KAVRULANLARIN BAŞINA...İNŞALLAHHHHHHHH...:Saruboceq:

ayy ewet tatlım.... son günler sanki uzayıp gidiyor.....
çok teşekkürler tatlım.. çok naziksin... çok hoşuma gitti iltifatların...
RABBİM bu yolda olan herkesin yardımcızı olsun inşallah....VE DARISI TÜM ANNELİK HASRETİYLE KAVRULANLARIN BAŞINA...İNŞALLAHHHHHHHH...:Saruboceq:

amiinnnn..inşallahh..rabbim kimseyi ewlat hasretiyle yakmasın...

X