Eski sözlüm tekrar olur mu?

Vallaha ben cocuklarima psikolojik egitim vermeye planliyorum. Okulda böyle konular islenmiyor. Bahsettiginiz insan tipini, narsitsleri ve baska sorunlu tipleri bastan görüp tolerans göstermemeleri gerekir. Bu erkek olsun kiz olsun fark etmez.

Of sorma ya benim saftiriğimi kızlar şimdiden parmağında oynatıyor.
Onun topuyla oynayıp oğlumu oynatmıyorlar. Oğlum sen niye oynamıyorum diyorum anne ben hakemmişim.

Ay bi de mantığıyla hareket eden mağdur ayakları yav he he

Hemen evlenin, erkek tarafı sizi taniyamadan

Pardon da neyine güveniyorsun da bu kadar kapris yapıyorsun?? Adama sürekli onu al bunu yap şunu getir bunu götür. Pardon da sen ne halta yarıyorsun. Ne yapıyorsun da ne istiyorsun ? Her şey karşılıklı. Sonlarımı hiç okumadım artık bile Ay içim şişti valla. Adam umarım geri donmez çekilcek dert değilsin.

k.k kadınları kimse ilerde böyle olacak bir erkek çocuk yetiştirmesin.saflıktan kat kat ötesi bu.evlerden ırakkk

Okuyunca bunu yapan ergen biri olmali dedim ama yaş 30 mus. Ne diyeyim, adam kurtulmus, verilmis sadakasi varmis. Baska biri bu kadar sabretmezdi.
Evlilik hayat paylasimidir. Ailesinde goremediklerini karsi tarafa yukleme degildir.

Gel annemle babami yemege gotur diyemem ben. Neresinden baksan elinde kaliyor. O kadar cok sey var ki. Resnen simarik cocyklar gibi davranmissiniz.
Gecmis olsun kelimesini bile esirgemissiniz, cok gormussunuz. Oysa insanlik namina insan hic tanimadigina bile gecmis olsun der. Ne diyeyim ki, o kisiye yapilacak en buyuk iyilik bir daha bu adamin karsisina cikmayin lutfen.

Adam sizden kurtulduğu için kurban kesmeli,yeminle....

Ortasına kadar okuyabildim sonrasına dayanamadım açıkcasıı..
hediye insanın içinden gelerek aldığı şeye denir siz emrivaki yapmışsınız resmen çok komik
Neden karşısınızdakinden bir şeyler bekliyorsunuz sürekli ? Kendime en güzel şeyi yine kendim alırım nedir bu sürekli bir şey beklemek , beğenmemek
Sözlünüzle olur mu bilmem ama sizinle olmayacağı kesin

Cünkü onu gecindirecek birine bakmis. Kendisi zaten evlenince calismayi birakmayi düsünmüs

Nişanlın sizin evde kalacaktı, sen de tipik bir Türk ailesi evinde nişanlının yanında uyuyacaktın he mi?
American dream
En son adamın ailesi yeter beaa demiş de, anası al kızımı gidin nikah yapın demiş. Neden olmasın dedim ben de ne bileyim.

Ne güzel bi konuda karşılaştık. Sende de piremses koca vardı ne oldu boşandınız di mi? Bitti tamamen..

En son adamın ailesi yeter beaa demiş de, anası al kızımı gidin nikah yapın demiş. Neden olmasın dedim ben de ne bileyim.
adamın ve ailesinin kaçacağını anlamışlar ondan düğüne müğüne gerek yok acilen nikah yap demişler.adam da kuş kadar akıl kaldıysa geri dönmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…