Eski sözlüm tekrar olur mu?

yarısını okuyabildim çok uzatmışsınız. ama aşırı bi maddi beklenti içindesiniz adama karşı
uçak biletimiz almadı ailece bizi yemeğe çıkarmadı vs vs
zaten eğitim vs yönünden denk değilmişsiniz ona rağmen bir şeyler devam etmiş ama kusura bakmayın fazla görgüden uzak geldi davranışlarınız . ben olsam ben de çekmem sizi

Bana fake gibi geldi. Çok abartılı kapris var ortada. Buraya kadar gelmesi anlamsız bir hikaye.
Ayrıca yeşil altın ne ya

Valla adami kapinda kopek etmek istemissin. Istemede getirecekleri cikolata ve tatliya kadar direktif vermissin. Sen 1 istemissin adam 2 yapmis ama yine de yaranamamis. Akli varsa geri donmez sana.

Bu ne şımarıklik. Yani bende erkek tarafı biraz daha fazla harcasin derim ama bu kadar fazla

Konuda bir buna mı takıldın allahım sen akıl fikir ver

Ne kadar şanslısınız böylesini görmediğiniz için , ağlayacağım
Ya ne bileyim kapris şımarıklik gördüm ama cidden böylesini görmedim galiba hanımefendi sanki bulunmaz Hint kumaşı gibi davranıp yok uçak biletimizi almadı yok yeşil altın almadı yok tatlıyı kardeşine sordu. Yani küçümsemek değil ama ne eğitim ne meslek anlamında denkliği geçtim yakınlık bile yokken kendini bu kadar üstte görmeler falan. Bir de üstüne mütemadiyen köpek muamelesi. Adam da garibim özür kıyamet. Bu kadar olamaz gibi geldi. Valla gerçekse adam kurbanlar kessin şükretsin o zaman.

genelde vasıfsız insanlar daha talepkar oluyorlar çünkü

benim konuda asıl takıldığım nokta erkeğin bu kadar verici olması oldu. hiç cinsellik yaşamadığı için ilk kez konu sahibiyle yaşadığı için mi bu kadar saplandı acaba. aynı durumu bi arkadaşım da yaşadı. kızın istekleri bitmiyordu ama seviştik evlenmek zorundayım onu ortada bırakamam diyordu. şimdi evliler. 2 çocuk var. ne kızın istekleri bitti ne kavgalar. kedi köpek gibiler. ayrıca zamanında çok para kazandığı halde hiçbir şeyleri yok

Oğlanda da hiç akıl yok, sizin gibi birine yalvarıp durmuş. Yurtdışına temelli gittiyse bulsun ordan birini, dönmesin bir daha.

Yıllardır bekledim onu annesi beni istemiyordu. Aramızdaki tartışmayı ailesine anlattığını sanıp bende anlatmak istedim. İnstagrama resim atsaydı bu kadar sinirlenmezdim. Ailem gelmiş oraya oda oradaydı hadi gidemedin insan bi arar sorar. Herseyi gectim annesine arama kimseyi demesine ragmen annesi aradı olur olmadık sözler etmis yüzük cikarsa bi daha olmaz diye. Annemde beni ezdirmek istemedigi icin arkasındayım dedi. Sonra büyük ablası aradı nankorsun köle arıyorsun dedi yillardir sevdiğimi beklemisim bir kac sey istedim diye cok mu aldigi şeyleri pahali almamaya özen gösterdim. Annesi yüzükleri gönderin dedi diye bizde gönderdik. Sözlümde gidip koliyi geri alıp bana gönderdi ama içini acip bakmışlar. Onlara aldigim bir kaç kiyafeti tespihi gönderdiler yani hiç yapici olmadan direk bittigini kabul ettiler. Gençliğimi böyle basit olaylar yüzünden bitirilmesi cok ağrıma gitti. Onu seviyorum ama ailesiyle asla anlasamam bu saatten sonra oluru yok onada söyledim umut vermemek için geçmiş olsun demedim

Baya çete olmuşsunuz adamın canını çıkarmaya ant içmissiniz. Kaçıp kurtulduysa adama kocaman aferin. Eşyaların da üzerine yatmışsınız. Valla ne diyeyim sizin gibisi düşman başına

Siz "gençliğinizi" verirken adam yedi, içti, gezdi sizi sallamadı sonra da gel sözlenelim mi dedi mesela? Elleriniz göğsünüzde asker yolu beklemiş gibi anlatıyorsunuz. Siz verdiyseniz yıllarınızı o da verdi. Aile istemiyorsa baştan olmaz o iş zaten. Ailenin canına minnet sizin yüzüğü atmanız. Gönlünüzü eylemelerini beklemeniz gereksiz o yüzden.

Siz hala karsi tarafin derdindesiniz ama kendi davranislarinizin asil sonunu hazirladigini hala görmek istemiyorsunuz. Suna sinirlendim, buna sinirlendim, suna bagrip cagirdim, bunun icin anasiyla danasiyla kavga ettim diye uzayip gitmis konu. Siz onu cok bekledim diye cok beklentiye girmissiniz oda olmadi iste. Yüzük atmak cocuk oyuncagi degil. Siz Yüzük atiyorsunuz kavga gürültüyle onun ailesi pesinizden gelir mi? Gelmez. Bencede olmamasi lazim bu saatdan sonra.

ablasına katılıyorum köle arıyorsunuz da adamı çözemedim. nasıl bu kadar kör. yıllarca beklediniz de noldu. kariyerinizi mi bıraktınız. mesleğiniz elinizde sevgilinizi mi beklediniz. en fazla tekstilden birini bulur şimdiye 2-3 çocuk yapar geçin derdiyle uğraşırdınız. ne yani beklemek.adam sizin için piyangoymuş ama kaçırmışsınız geçmiş olsun. bi daha da böylesini bulmanız çöle kar yağmasından daha zor

Kendinizi onun annesinin yerine koyun. Çocuğunuzu okutmussunuz memur olmuş mis gibi, mutluluğu için kendisine denk birini istersiniz. Sizi, (küçümsemek değil hayat herkes için aynı ilerlemiyor imkanlar vs açısından ama) Oğluna denk görmediği için istememiş olabilir. Ki başta istememiş ama sonrasında hiçbir şeyi eksik etmeden kabullenmisler belli ki. Ama siz ve anlamsız kaprisleriniz işi bu noktaya getirmiş.
Yıllardir bekledim diyorsunuz da başka daha iyi alternatifiniz olsaydı beklemezdiniz bence.
Ha aileniz de keşke nişan atma konusunda arkanızda durmak yerine eğitiminizi tamamlamanız konusunda arkanızda olsaydı. Hiç değilse açıktan vs okumanizi sağlayabilirlerdi damattan biseyler kabul etmek yerine.

Ne kadar ayıp sözünüzü Allah kurtarmış sözlüyken ne münasebet gitsin kıyafetler alsın yedirsin icirsin ben isteseydim babam müsadere etmezdi böyle biseye aileniz de siz de bi tuhafsiniz insan utanır.esimden nişanlıyken bile hiç bisey istemedim ne kadar ayıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…