Eski sözlüm tekrar olur mu?

Gayette güzelim şimdiye kadar cok kisi istedi beni ama sevdigim var diye kabul etmemistim. Annesi bitti dedikten sonra hicbir sey yapmadi. Kardesin küfür etti diyorim suçu bana atiyordu sen izin vermesen edemez diyordu sürekli oyalandigimi dusundugum icin artık görücü usulü evlenmek istiyorum aramızda saygi da kalmamıştı küfür hakaret en azından bunlar görücü usulünde olmaz

Gidin bulun görücü usulü o zaman?

Sizin istediğiniz "görücü usulü" halen var mı emin değilim.

Sizin aradığınız görücü usulü : uzaktan görüp , konuşma ve görüşme olmadan direkt nikah masasında bitecek bir süreç.

Sizin istediğiniz "görücü usulü" halen var mı emin değilim.

Sizin aradığınız görücü usulü : uzaktan görüp , konuşma ve görüşme olmadan direkt nikah masasında bitecek bir süreç.
Tabi canım, adamın ve ailesinin gözü açılmadan paldır küldür bitmeli iş

Aynı şehirden birini bulun bari, uçak bileti sorununuz olmasın.

Bana çok aşırı şımarık biriymişsiniz gibi geldi. İyiki ayrılıp karşı tarafı kendinizden kurtarmışsınız. Umarım yurt dışında kendine çok daha iyi bir hayat kurar ve sizi unutur

Cok aç gözlü geldiniz bana..
Adam sana uçak bileti almak zorundamı? Nasıl geldiysen oyle git. Gözlerin yeşil diye niye yeşil yüzük alsın sana ? Hep sen istemişsin sen adama ne yaptın? Adam kurtulmakla en güzelini yapmış.. Kvnizde istememiş bence sizi bana öyle geldi yüzük çıktıysa bidaha girmez demesinden oyle anladim ben.

İsteme oldu yüzük takıldı yeşil altın yüzük istiyordum ama tek taş altın yüzük almıştı.

Yeşil altın yüzük , bildiğimiz klasik 14 ayar bombeli alyans olarak gözüküyor , öyle değil mi ?

Haklısın, hemen evlen unut o çocuğuda acilen !
Sakın sakın arkana bakma ! Kimseye musallat olmadan bul kaprislerini çekecek birini hemen evlen.

Siz 30 yaşında olduğunuza eminmisiniz 15 yas ergenler gibi davranmissiniz adam dahane yapsın Allah aşkına babamda babam diye tutturmanizin anlamı ne babanız gittiyse kendi memleketine gitti nisanliniza guvenerekmi yola çıktı sözmu verdi hayret birşey adama da helal olsun yine de kibarligini bozmamis sizin bu kadar ağır konuşmanıza karşı hiccc umutlanmayın geri dönmez ben olsam de böyle biri ile ömür gecirmezdim

Oooo siz daha söz yapınca ailesini silmesi için ufak tefek şeyleri büyütüp aileden koparma planı yapmışsınız da o da elinizde patlamış eğer o çocuk size gelse idi siz buraya konu açıp nasıl olur yada geri donermi diye sormazdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…