Eski sözlüm tekrar olur mu?

Canım mesajını sonuna kadar okudum. Açıkçası senin çoğu tavrında hata var. Çoğumuzun istediği olmayabiliyor ama önemli olan ara bozulmasın. Evlenirken eşimin durumu çok iyi değil diye çoğu şeyi uyguna getirmeye çalıştım. O gün eğer illa istiyorum neden bu böyle deseydim zorlardı kendini alırdı ama tatsız olurdu her şey. Annesi bile bana hala Allah razı olsun diyor. İkimiz de çalıştığımız için zamanla içimde kalanları rahatça alabiliyorum. Aslında eski sözlün sana istediklerini sonradan da olsa yapmış. Tatlı vs konusunu kardeşine sordu diye çocuğa kızmanla başlamış gerginlikler. Bir de bu evlilik nişan aşamaları sabırla olacak işler. Gel iste beni şeklinde olunca senin de gönlün kırılmış. O da sıkışmış hissetmiş. Zaten seninle evlenme niyeti olmasa yazdıklarının çoğunu yapmazdı. Kırmak istemem canım ama ayıbın çoğu sende olmuş. Çocuğunki de bıkkınlık tavrı olmuş. Sen de soğuk tavrı görünce silip atmışsın. Arkandan gelsin istemişsin ama ilk anda gelmediği için gıcık olmuşsun. Gurur meselesi olmuş. Bu iş toparlanabilir ama gurur yapıp resim vs gibi konulardan sorun çıkarmaman gerek. Çocuğun gözünde değerin olmasaydı onca yolu gelmezdi bile. Gerçekten seviyor olsaydın inan bana gözünün halini görünce her şey silinip giderdi. İllaki hepimiz eşlerimizle tartışıyoruz ama mühim olan abartmamak. Bunu bir evlat kaybetmiş en ağır depresyonu yaşayıp eşini defalarca kırmış biri olarak söylüyorum. Çift terapisine gidin. Psikolog her şeyi çözüyor. Size yol gösteriyor. Ben çok memnunum gittiğim için. Tavsiye ederim.

Ne kadar kibar naif tatlı tatlı yazmışsınız bayıldım insan okurken yumuşacık oluyor. Hasret kaldık böyle soft usluplara.

Ne kadar naziksiniz

Bu tür erkeklerin ağzına fırın küreği ile vurmak lazım...hanım,sessiz ,sakin kizlarin anasından emdiği sütü burnundan getirirler,konu sahibi gibilerinde peşinde köpek olurlar...haya adaletine mictigimin dünyası...yalnız konu sahibinde ne vasıf yeşil gözlü olması dışında acaba??bu kadar özgüvenli şaşırdım vallahi

Abowwww ..Adam kurtulmuş verilmiş sadakasi varmış. Ne kaprisli birisinnn.
adami mum etmiş kendine bravoo vala işin sirri nedir tecrübesizler faydalansin
Adama köpek gibi davranmış, kaybetmekten terk etmekten asla korkmamış, üstüne düşmemiş, devamlı taleplerde isteklerde bulunmuş.Yani işin özü ben bulunmaz Bursa kumaşıyım havası yaratmış.

Ortaokul mezunu üstelik adamda üniversite mezunu

İçim şişti resmen...
Adam iyi sabretmiş, senin ailenin uçak biletini almak zorunda değil, aileni yemeğe götürmek zorunda değil. Ailenin evinde kalmak zorunda değil, aileni karşılamak zorunda değil, yeşil taşlı yüzük almak zorunda değil, tatlı getirmek zorunda değil, sen istiyorsun diye kardeşiyle küsmek zorunda değil.
Fazlaca egoistsiniz... Anlamadım çok mu güzelsiniz çok mu vazgeçilmezsiniz de adam herşeye tamam tamam tamam demiş.
Adam eğitim olarak sizden yüksek, buna rağmen bu kadar istek bu kadar kapris çok fazla değil mi?Hangi kraliyet ailesinden geliyorsun diye sorarlar insana...

Bu kadar uzun yazı normalde okumam buradaki arkadaşlar da bilir :)) ama çok heyecanlı idi okudum. Vaayy bee diyorum. Senin bu kaprislerine adam iyi katlanmış. Başkası olsa var ya ne halin varsa gör der. Adam ayağına kadar gelmiş. Milletin kocası bile bunu yapmıyor. Tek sorun şunu gördüm kız kardeşine danışması. Belki de pek anlamadığı için danışıyordur bilemeyiz. Ama sen bu tavırla kardeşi arasındaki bağı da koparırdın.Ben o adamın yerinde olsam dönmem daha. Bu iş olsa bile senin yüzünden boşanma olur.

Konu çok uzun geldi
Direkt başlığa istinaden tabi ki olmaz..
Ayrı kalma cesaretini bulan kişi sevgili sözlü nişanlı eş her neyse yine tak dediğinde cesaretlenir.
En iyisi uzak durmak.

Ay sen ne saçma sapan kaprisli salak ve egolu birisin dediğim dedik öttürdğüm düdük hesabı adam kurban kessin sende kurtulmuş çok ergensin

Evlen bacim, Sen bu oglani da ailesini de Mum edersin, o isigi gordum sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…