Eski sözlüm tekrar olur mu?

İçim daraldı olurken hepsini okumadım .adamın verilmiş sadakası varmış siz adama huzur değil sitres veririsiniz ancak.

Oooofff of hala istedim de vermedi yapmadı etmedi.. 40 yıl bindir, 1 gün indirsen kötüsün . Yaranılmaz sizin gibilere.

30 yaşındasınız ama ilişkideki tavırlarınız 18 lik falan.
Siz kendi sosyal medya hesabınızda istedigini paylaşın edin, sözlendiniz diye kendinize ait olmayan başka bir hesapta ne paylaşılacak diye ısrar edip baskı yapmanız aşırı çocukca.
Her şeyi şu alındı bu alınmadı şu yapıldı şu olmadı tarzımda değerlendirirseniz bir adım öteye adım atamazsınız zaten. Daha sözlüyken ne uçak bileti aldırması böyle bir zorunluluk yok.
İki tarafta davranışlarını değiştirmediği sürece sonu belli olan bir şeye tekrar başlamanın da bir manası yok.

Ama haklilar siz köle aramissiniz kendinize .

Ben eşimin ailesinin yaşadığı, düğümün olacağı şehire düğün için giderken kendi biletimi almışım, teklif edildiğinde bile reddetmişim. Siz daha sözlüyken hemde size teklif bile edilmeden aldırmaya çalıştığınız bileti pekte savunamazsınız. O da sadece kendi biletiniz de değil eminim yanınızdakilere de aldırmak istemişsinizdir.

Yolunacak tavuk yetmez bacım buna Hollanda cinsi inek olacak 50 litre veren sağımlık anca

Abla haklı, net

Adamın ömrünü yemiş hala diyo ki yıllarımı verdim.

Nasıl olurda tüm ailenizin uçak biletlerini almaz eski sözlünüz?
Bekarlık kıyafetlerini evlendikten sonra giyenleri görüyorum, hayretler içerisinde kalıyorum her seferinde. Sözlünüz, telefon, ailenize hediyeler, size kıyafetler almakla kalmayıp ailenizi yemeğe çıkarmalıydı tabi. İş güç dememeli babanızın peşinden ayrılmamaliydi.
Ben sizi haklı buldum.

Bu ilişki düzelir mi bilmem.
Ama umarım düzelmez diyebilirim.
Allah kurtarmış nişanlınızı sizden.
Size diyecek tek kelime bulamadım.
Düşman başına.... O denli.

Bunca kaprise ne gerek var ki.. sonuçta yuva kuracağınız insan neyin sömürüsü bu. Yeri gelecek o harcasa sizin kiymamaniz gerekecek (zaruri durumlar dışında). İnsan yemeğe çıkart demeye babama hediye al demeye utanır. Tekradan yüzükler almış adamcağız ne gerek var şu düğün arifesinde diyebilirdiniz. Bi de olay sadece sizde de bitmiyo kendiniz bitmiş gibi ailenize de habire bir şeyler yaptirmaya calisiyosunuz. Her şeyini yolladım demişsiniz ama tlf kullanıyosunuz. Keşke biraz gurur yapıp onu da yollasaydınız. Yaptıklarınız çok yanlış. Ha şöyle de bi gercek var mi var! Yapmışsınız yaranmışsınız tebrik ediyorum.

millette ne şans var daki millet bu hanım kızımız

Esim bana nisanliyken yazlik ayakkabi alip hediye etmisti. Annem duyunca bir firca atti "Niye aldiriyorsun" diye burda babaya alinacak hediyeye kadar istenmiş birde ucak bileti, yemege cikartilmasi.
valla hayretler içindeyim. biletimizi almadı 18 saat otobüsle geldik demiş bi de tövbeler olsun ailece soyguncular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…