Eski nişanlım ve ailesi yardım kızlar

Kimin yazdığını hatırlamıyorum ama demekki haklıymış boncuk varmış

Eşeletirsin bir de oğlana

Ben rahmetli babamdan üniversiteyi bitirdikten sonra harçlık istemeye utandım vay anasını...

Sen ve senin gibiler 150 200 sene yaşayacaksınız bir kaza vs olmazsa, hani hastalıktan ölmezsiniz maşallah cidden,heyyy maşallah hatta

Nazar etme ne olur çalış senin de olur yavrum :*

Benim var canım 13 senedir aynı kişiyle beraberim, ben senin aksine babamdan kendi babamdan kalanlara bile elleyemiyorum kazanırken yanında ben yoktum diye, bankada para var ben kredi ödüyorum maaşımdan

Bence sen bana nazar etme

Mevzu ev eşya değil en başında da dediğim gibi verilen sözün tutulması idi . Biz kendi adetimizi söylemiştik onlar da yadirgamadan kabul etmişlerdi. Beni anlamalari hak vermeleri yeter :*

Ben ne yazdığını da okumadim alıntı var sadece,yalandan da kim ölmüş tabi

"Nişanlımın karakteri ile ilgili hiç bir problemim yok çok iyi bir insan ve beni de çok sevdiğine eminim benim ilişkinin en başında şart koyduğum bazı şeyler vardı bunlar maddiyata dayalı konulardi ve o ailesinedanışmadan beni kaybetmemek adinadir belki bilemiyorum kabul etti hepsini."

Sonuçta tatlıya bağlanmış.Umarım da böyle gider ama senin zihniyetine ailenin kızlarının huzurndan mutluluğundan ziyade,para mal mülk devreye sokmalarına üzüldüm.Hala bu cahillik devam ediyor ve karşındaki görgülü insanları görgüsüzlükle suçluyorsun.Ve son yazdığın cümle o kadar itici o kadar mide bulandırıcı ki yazık hiç kendini geliştirememişsin.Sen kendi değerini iki kırık eşya dört duvarla mı değerlendiriyorsun.

Ben çocuğun ailesinin sana gıcık gitmelerini norlam karşılıyorum.Baştan ev şartı onun bunun şartını koyduğunuz için.Sanırım ailen köy zihniyetiyle yaşıyor.Sizin anne babalarınız diyorsun da eski zamanla şimdiki zaman bir değil.Eskiden kayınvalideyle oturuluyordu sen de mi oturacaksın.Eski şartlarla şimdiki şartlar bir mi.İnsanlar çocuklarına ev almak için çalışıp didinmiyor.Sen çağın neresinde kalmışsın.İnsanlar evlatlarına iyi bir eğitim vermek,çnlerini açmak için çırpınıyor.Evlatta kocaya gitmek için veya kız bulunca kendi ayakları üzerinde durmadan evlenmek yerine istikbalini hazırlıyor.

Sen buna batılılık de,biz buna çağdaş yaşam,hayatın gereklilikleri diyelim.

Haa güncelleme yapmış

Kakanda boncuk mu var diyen arkadaş bendim,bana tavsiye vermişsin herkes kendi değerini kendi belirler diye, benimde sana cevabım benim değerim maddi şeylerle ölçülmez, kendime tl ya da döviz üzerinden paha bicecek olsam altından kimse kalkamaz priceless yazarım etikete

İstediğiniz kadar fesatliga devam edebilirsiniz. Onca yolu kalkıp gelip Özür dileyen en azından hatalarını anlayabilen bir aileye gidecegim. Eğer mecburiyetten kabul etselerdi bir telefonla izin veriyoruz diyebilirlerdi. Özür bohcalari ile geldiler babamin yanında Özür dilediler daha ne olsun Allahıma şükür. Abuk sabuk yorumlarınız ile mutluluğumu bozmayacagimmmm. Siz burda takılın : D hoşçakalınn

Kimsenin seni anladığı yok oğlan çocuğu belli ki seviyorum dedi kendimi keserim vay sizi silerim falan dedi de adamlar yazık napsın evlatla sınanıyoruz diyip kabul etti

Düşündüğün gibi anlayıp hak vermiş olsalar baştan ikiletmeden araya sorunlar girmeden yaparlardi değil mi

Ha bence durum hala yalandan kim ölmüş durumu da neyse

E hadi Güle güle çıkışlar sağdan

Şimdi bu kız bize böyle atarlanip tekrar konu açarsa AOK olarak ben elbette geçmiş konusunu gayet güzel önüne getiririm kimse de vay eski konular niye açılıyor demesin o zaman

Bu fesatlikla bunca yıl nasıl yaşadın kız sen çooook gülüyorum yorumlarına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…