Eski nişanlım ve ailesi yardım kızlar

Konu sahibi sen degerini belirlemissin. Ankarada bir ev icine kendi istedigin esyalar. Burada sana olumsuz yorum yazan arkadaslarinin cogunun eminin kocasi icin maddi bir degeri yoktur.

Ev yok demisler gitmissin ev var al buda esyalar demisler geri gelmissin. Daha neyin laf kalabaligini yapiyorsun?

İstediğiniz kadar fesatliga devam edebilirsiniz. Onca yolu kalkıp gelip Özür dileyen en azından hatalarını anlayabilen bir aileye gidecegim. Eğer mecburiyetten kabul etselerdi bir telefonla izin veriyoruz diyebilirlerdi. Özür bohcalari ile geldiler babamin yanında Özür dilediler daha ne olsun Allahıma şükür. Abuk sabuk yorumlarınız ile mutluluğumu bozmayacagimmmm. Siz burda takılın : D hoşçakalınn

fesatlığı yapan sensin, kimsenin yorumuna abuk sabuk diyemezsin.
millete sataşıp ben dayalı döşeli ev karşılığında evleniyorum diyen sensin. senin yaptığın şeyin adı belli.
burda insanlardan istemediğin şeyleri duyunca "bakınnnn nasılda özür dilettim cok değerliğim ben" havalarına gerek yok.
o insanlar çocuklarının hatırına sana göz yummuş olabilir ama benim seninle ilgili düşündüklerimi değiştirmez.
hadi selametle

İstediğiniz kadar fesatliga devam edebilirsiniz. Onca yolu kalkıp gelip Özür dileyen en azından hatalarını anlayabilen bir aileye gidecegim. Eğer mecburiyetten kabul etselerdi bir telefonla izin veriyoruz diyebilirlerdi. Özür bohcalari ile geldiler babamin yanında Özür dilediler daha ne olsun Allahıma şükür. Abuk sabuk yorumlarınız ile mutluluğumu bozmayacagimmmm. Siz burda takılın : D hoşçakalınn

He zaten " aaaa biz haksiziz bize ilah geldi, her genc kiz dayali doseli eve gelin gdiyor, bizim gelininde en dogal hakkiydi bu, aman Allahim carpiliciizz" dediler.
Yavrucum anlamadinmi hala, o aile ogullarin mutlulugu icin yaptilar tum bunlari. Senin olmasan baska bi kiz olurdu gelinleri( daha masrafsiz hatta ) ama sna gelmelerinin tek sebebi ogullarinin hatri.

Bu fesatlikla bunca yıl nasıl yaşadın kız sen :KK70: çooook gülüyorum yorumlarına :KK70:

Senin omurgasız yaşamandan daha kolay olduguna emin olabilirsin

Fesatlık yapacağım hiçbir şey yok, ne zaman olurdu biliyo musun bir kadın olarak türkiyeye Nobel kazandırmış falan olsaydın

Şu durumun neyini kıskanıcam neyin fesatlanıcam evim de var başka mülklerim de ayıp gerçi bunları yazmak ama yeri geldi, e neyini kıskanıcam başka başlık parasını revize eden aileni mi,neyi yani

Mevzu ev eşya değil en başında da dediğim gibi verilen sözün tutulması idi . Biz kendi adetimizi söylemiştik onlar da yadirgamadan kabul etmişlerdi. Beni anlamalari hak vermeleri yeter :*

Bakıs acılarimiz cok farkli bizimde belli adetlerimiz var ama kalkip flort ederken esime pesin pesin bak bizde o olur bu olur bilmem ne diye siralayip söz almadim acikcasi maddi konularda. Benim takildigim nokta tabiki adetlerinizi uygulamaniz degil. Her yorenin adeti farklidir ama dedigim gibi adetler uygulanirken boyle olay yaratilmasi bunu itici kılan seydir benim icin.

Benim esimin ailesi sunu yapmadi etmedi sozunde durmadi diye asla dügünden dönmezdim mesela, o onlarin ayibi olurdu. Istediginiz olmus buda guzel ama takildigim nokta bu degil cumle sonuna herkes kendi degerini belirler yazmişsin.

Yine kendi adima konusayim ben maddi şeylerle alinabilecek bir insan degilim buyuzden maddi seyler karsiliginda kendime deger biçmem.

Belkide kendi aileniz size erkek degilsin diye ev almamazlik yapmasaydi ve elindeki butun imkanlari sunsaydi gözün baskasinin verecegi evde olmazdi. Yinede sonuca gelirsek istedigin olmus mutlu olabilirsin. :)

Kızlar okusum diyorum maddi anlamda ayakları üstünde dursun. Onun bunun parası üzerinden hesap yapmasın diyorum. Hayat müşterek ise herkes çalışsın kendi kazandığı ile alın teri döktüğü para ile övünsün.

Profiline baksan okumuş zaten ama yalandan kim ölmüş diyorum yine, zira seviye belli

Demem oki; bana " sevgimiz buyuk" de( tartisilir)
" sizden daha cok seviliyorum" de( tartisilir)
" nisanlim icin cok degerliyim"de.

Ama burda bize " hatalarini anladilar ben hakliydim bakiieeynn" deme.

Hangi sevgi büyüklüğü bu ?
Ev yok diye ortada ayrılıp giderken o büyük sevgi neredeydi ?
İlginç :)
Herkes kendi değerini belirler demişte konu maddiyat olunca degerli olmuyor kimse hanımefendi
Onun adına değerini belirler demezler FİYATINI belirler derler.
Siz de kendinize bir fiyat biçmişsiniz onlar da razı olmuşlar durum budur sadece :)
Mutluluklar dilerim

Senin omurgasız yaşamandan daha kolay olduguna emin olabilirsin

Fesatlık yapacağım hiçbir şey yok, ne zaman olurdu biliyo musun bir kadın olarak türkiyeye Nobel kazandırmış falan olsaydın

Şu durumun neyini kıskanıcam neyin fesatlanıcam evim de var başka mülklerim de ayıp gerçi bunları yazmak ama yeri geldi, e neyini kıskanıcam başka başlık parasını revize eden aileni mi,neyi yani

Sizin evinizde ankaradaydi degil mi? Sizin icin normal bir durum ankarada ev sahibi olmak ama konu sahibinin havalarina bakilirsa sanki tarabyada villa almislar konu sahibine.

Hangi sevgi büyüklüğü bu ?
Ev yok diye ortada ayrılıp giderken o büyük sevgi neredeydi ?
İlginç :)
Herkes kendi değerini belirler demişte konu maddiyat olunca degerli olmuyor kimse hanımefendi
Onun adına değerini belirler demezler FİYATINI belirler derler.
Siz de kendinize bir fiyat biçmişsiniz onlar da razı olmuşlar durum budur sadece :)
Mutluluklar dilerim

Kız fedakarlık yapıp ankara gibi bir dağa gelin gelecek Kontes ayıp ediyorsun bundan ala sevgi mi var

Ben sevgisiz fesatı da koca peşine batmana gittim

Bikaç gün önce apartmanda ev satıldı ister misiniz bu tini mini hanim bana komşu olsun

Yarın başlar cardağı üstüme yapın diye :KK53:

X