Eski nişanlım ve ailesi yardım kızlar

Evet ankarada bizim fakirhane de

Konu sahibi oyle bir yorum yapmis ki. Buradaki olumsuz yorum yapan herkes ona alinan evi kiskandi sanki.

Tabi hepimiz varoslarda oturan mutsuz insanlariz. Birtek konu sahibinin ankarada evi var ve cok mutlu. Fesat olan biziz.

Neyse ne dersek diyelim anlamayacak. O kendi degerini belirlemis zaten.

Ailesinden isteyemediği evi elin adamından mı istemiş :O ben bu kadar istediğine göre babası bayağı bir mal mülk bırakmıştır dedim.

iyi haber. umarım nişanlının kıymetini bilir ve çok mutlu edersin.

Ankaradayim ve pahalı bi evde oturuyorum.. "Varoş" degilim ozaman.. Konu sahibi belki beni beğenir, siz de kiskancliktan catlarsiniz

Yalandan kim ölmüş.bir banlandın gittin ardından nişanlının ailesi elinde bohça deli divane geldi.hayır maddiyatla değerli olduğunu düşünen bir insana ne denebilir bilmiyorum.mimarım filan demişsiniz sanırım da ben çok merak ettim kendinizi hiç geliştirme gereği duymadınız mı? örneğin en son okuduğunuz kitabın adı nedir merak ettim. sizin mantığa göre dünyanın en değerli kadınları başlık parasına satılan kadınlar.

Ailesinden isteyemediği evi elin adamından mı istemiş :O ben bu kadar istediğine göre babası bayağı bir mal mülk bırakmıştır dedim.

Yok gocmenim dedi nerenin gocmeni bilmiyorum ama bende gocmenim ve hakikaten gocmenlerde erkege ailesi ev alir hatta alabilen arabada ceker altina ama kiza yapılmaz o ayri bir konu. Bu adetlere yabanci biri degilim yani ama buna ragmen kalkip esime iliskinin basinda maddi sartlar kosmamistim. (Esim iyi kazaniyordu) Aileminse bekarligimdan beri bir ev sozü vardi bana, guvencem olsun diye almak istediler nasilsa erkek olsaydin biz bu evi alacaktik ama ne fark eder erkek kız deyip erkek gibi ellerinden geleni sagladilar. Dugun zamani babam takilcak altini bile konusmadi esimin ailesiyle ve millet olur mu oyle altinlar kizin guvencesi filan dediginde, babam bir söz etti. "Ben yasadigim surece elysion kimsenin verecegi seye muhtac olmaz." Bu bence değerlerin en guzeli. Kalkip elalemin ailesinden "zorla" ev koparip degerimi belirledim kafasindan iyidir.

Bunlar gercekten oldu mu? Yoksa millet sana giydirince altta kalmamak icin hayal alemindekileri mi yazdın?
Degerini bastan cok guzel belirledin yalniz, "istemiyoruz" dedirttin insanlara.. Dedigin sekilde baristiysaniz bile cok çirkin seyler oldu, insaAllah yeniden bi olay cikarip berbat etmezsin her seyi..

kusura bakmayın ama zıhnıyetınız cok sacma ve yanlıs batılı kulturle bunun ne ılgısı var !! Herseyı karsıdan beklersen yarın bı gun buraya farklı dertler acarsın . En güzeli herseyi 2 kişinin elinden geldgnce yapması ve gerektgnde aıle buyuklerınden destek almasıdır .. Neyse mutluluklar sana :)

aynen ya bastan degerli degıl mıydın de smdı degerlı oldu bana sacma geldı :)

Şu forumda muhtemelen ilk defa yapıyorumdur bu tarz bir yorum, hatta konu fake diyenleri dövesim gelir. Ama ben bu anlattıklarının gerçekler değil hayallerin olduğunu düşünüyorum. Böyle bir şey olabilir, olsaydı şaşırmazdım dünyada her şey mümkün. Ama anlatış tarzın falan ne bileyim resmen olmasını istediklerini kafanda kurup yazmışsın gibi. Bunu da kv elinde kutuyla geldi evin alındı, oğlumla ne beğendiyseniz o alındı kısmı düşündürdü. Masalsı bir anlatım olmuş.

yazdım sildim yazdım sildim günümüz değer ölçülerine tüküreyim dedim yorum yapmaktan vazgeçtim..
mutluluklar çocuuuuum

kutuda anahtar, istediğin esyalarin alinmasi ve k.pederin k.valideye saydirmasi ve onun ses cikarmamasi kismi hic gercek gelmedi
KP kV ye saydırdı demedim olanlarin detayindan haberim yoktu dedi. Bunun sebebinin kV olduğu benim kişisel yorumum bu 1
İkincisi ev anahtari ve salon mobilyası alınması sanırım hayatınızda hiç görmediğiniz bişey o yüzden imkansız geliyor ama gelenek meselesi hanımefendi bizde gayet normal karşılanan bi durum olması gereken yani

Her insan kendi değerini kendi belirler derken elbette maddi değeri kastetmedim. Ben sadece bana verilen sözlerin hesabını sordum eğer maddiyat dışında konularda söz verilip tutulmasa idi onların da hesabını sorardım elbette. Maddi konularda olmasi da verdiği sözlerin ailesini ilgilendiren sözler olması yüzünden tutulmamasi söz konusu oldu yoksa nişanlımla ilgili olsaydı tutmama gibi bi durumu olamazdı. Ailesine güvenip söz vermesi zaten en büyük hatası en başından beri üzerine gittiğim dava da buydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…