Düğünden bir gün önce ayrıldık içim yanıyor

İşte bu tarz yorumlar geldikçe kendimi suçlamaya da başladım Allah sonumu hayır etsin
Ya ne alakası var ya. Konu altın konusu değil ki? Yorum yapanlar da takmışlar ona. Hiç bir dahli olmamış adamın evlilik sürecinde. Böyle evlilik olur mu? Ailesi sormamis etmemiş. kendisi bırak birşey almayı arkadaşınla git diye başından savmış. Aşırı hevessiz isteksiz bir adam. Belli ki evlenmek istemiyor. Ayrıca nişanda o ve ailesi çok garipti herkes bir tuhaf buldu gibi bir şey yazmışsınız. Yani 100 km öteden belli adam seni istemiyorum diye bağırmış. 300 grda 300 gr..sanki her şey mükemmel giderken, adam her üstüne düşeni yaparken siz bu isteğinizle mahvetmissiniz gibi yorumlar yapılmış. Ay konu sahibi sistim burda git bir elini yüzünü yıka kendine gel. Kurtuldum diye sevinecegine ağlıyorsun.

Yahu ailesi sormadı diyelim . Biz beraber benim evimde yaşayacaktık, sormaz mı insan bir kez olsun ne alalım ne edelim diye,bir valizini alıp gelecekti sadece.adam sorumluluk sahibi değil ilgilenmiyor. Eve ustalar geldi ben onlarla cebelleşiyorum bi baktım balkonda salıncakta sallanıyor.ailemin gazına gelmiş olsam onlar bana kaç defa dediler ayrıl bunlar bir tuhaf diye, dinlemedim
Postu serip senden geçinip kendi ailesini de ihya etmeye gelmiş bu adam, çok açıkmış her şey.

Canım benim hiç üzme kendini senin için çok iyi olmuş. Şuan yaşadığın üzüntüyü tahmin edebiliyorum ama için her sıkıldığında bir sene sonraki kendini düşün, arınmış daha keyifli ve mutlu olan kendini. Sana bir önerim olacak Rezonans Kanunu isimli kitabı okumanı öneriyorum, sana çok iyi gelecektir eminim. Bu süreci en kısa zamanda atlatmanı, parlak ve mutluluklarla dolu bir geleceğinin olacağının farkında olmanı diliyorum. Sevgiyle kal...

Bu arada kendisi bana kınadan bir gün sonra takılan altınları sordu şok olmuştum. Bana gelip kimse bir şey takmadı anneme vermişlerdir heralde demiştim,ertesi gün de annemden meblasını öğrenip ona söylemiştim.Bunu bile benden altınları gizlediler şeklinde yorumlamış
Adam soyacakmış seni haberin yok. Daha ağlıyor musun? Kızım git o balayını kendi kendine yap, vallahi iyi gelirdi.

hep sorunlar vardı güllük gülistanlık değildi her şey kendisi çok sorumsuz ve isteksizdi beni delirtip kavga etmeme sebep oluyordu sorumlusu ben oluyordum. Ailesi çok ilgisizdi nişandan sonra bir kez arayıp sormadılar ailemi benim evimde oturacaktık onu bile sormadılar bir kere bir eksiğiniz gediğiniz var mı diye. Benimle gelin çiçeği bile almaya gelmedi, annenle arkadaşınla git dedi ben gelemem dedi.tek başıma gittim sormadı bile aldın mı nasılmış bakayım diye.o kadar sorumsuzdu ki balayını bile bir türlü ayarlayamadı en son dayanamayıp ben almıştım. Bu şekilde çat pat gidiyorduk kına gecem oldu onda bile kendi ve ailesi öyle tuhaftı ki

şu insandan tam olarak ne bekliyordunuz evlenince
sihirli değnek mi değecekti

Kendiniz söylemişsiniz, sorumsuzdu, ilgisizdi, sürekli kavga çıkıyordu diye. Böyle bir adamla evlenince nasıl yaşamayı düşünüyordunuz ki? İmzayı atınca bir anda adam düzelecek miydi sanıyorsunuz? Evlendikten 3 ay sonra zaten pişman olacaktınız.
Ailesinin tutumu ve ilgisizliğine hiç girmiyorum.

Kız kardeşi aradı şimdi nişanda takılan altınları geri istiyorlar taktıkları da bir set bir adet de bilezik

Merhaba 3 senelik beraberlik 3 aylık nişanlılık sonrası.kına gecemden beş gün sonra düğünden bir gün önce ayrıldık.hep sorunlar vardı güllük gülistanlık değildi her şey kendisi çok sorumsuz ve isteksizdi beni delirtip kavga etmeme sebep oluyordu sorumlusu ben oluyordum. Ailesi çok ilgisizdi nişandan sonra bir kez arayıp sormadılar ailemi benim evimde oturacaktık onu bile sormadılar bir kere bir eksiğiniz gediğiniz var mı diye. Benimle gelin çiçeği bile almaya gelmedi, annenle arkadaşınla git dedi ben gelemem dedi.tek başıma gittim sormadı bile aldın mı nasılmış bakayım diye.o kadar sorumsuzdu ki balayını bile bir türlü ayarlayamadı en son dayanamayıp ben almıştım. Bu şekilde çat pat gidiyorduk kına gecem oldu onda bile kendi ve ailesi öyle tuhaftı ki insanların bile dikkatini çekmiş.düğünden bir gün önce bana imam nikahında ne isticeksin diye sordu 300 gram altın demeyi düşünüyorum dedim yuh dedi saçmalama.bana karşı bu cimriliğini bırak artık dedim.ben kabul etmezsem ne olur dedi hoca nikahı kıymaz sanırım dedim. Ertesi gün bizim eve geldi aileme beni şikayet etmeye kızınız bana böyle diyor cimri diyor sorunlarımız var vs diye. Babam da ver şunun yüzüğünü gitsin dedi. O esnada hiçbir şey söylemedi takılarını verdi annem almadı öylece çekti gitti ve gidiş o gidiş.. 3 senelik ilişki bütün hazırlıklar bütün hayallerim oracıkta bitti.o gün bugündür çok kötüyüm o benim her şeyimdi çok seviyordum onu. Yaşadığım hayal kırıklığına mı yanayım, aşırı sansasyonel bir şey yaşadım ona mı üzüleyim, aşık olduğum adamın böyle yapmasına mı üzüleyim, bu saatten sonra kimseye güvenip sevemem ona mı üzüleyim,çocuk sahibi olmak çok istiyorduk o olmadı ona mı üzüleyim şaşırdım kaldım
Günlerdir yemek yiyemiyorum 6 kilo verdim aniden görenler şok geçiriyor.ailem yanımda her türlü destekler sağolsunlar ama ben iyi olamıyorum asla her sabah ağlayarak uyanıyorum
Yardımcı olur musunuz?
Ne uzulmesi bence mevlüt okutun ki o sorumsuzdan kurtuldunuz. Bu yaşadıklarınızıda buraya kadar gelmeden bitirmediginiz için ceza sayın kendınıze.

Kız kardeşi aradı şimdi nişanda takılan altınları geri istiyorlar taktıkları da bir set bir adet de bilezik
Vereceksiniz tabiki.. sizinde onlara yaptıklarınız varsa güle güle kullanın diyip kapak yaparsınız.. ama altın olunca geri verilmesi lazım..

Ver gitsin canları cehennem, ya da yaptığım masraf bunlardan fazla eder dşyerek vermeyebilirsin, ben sanırım öyle yaprdım 😁

Cok üzüldüm sana, gecmis olsun. Senin icin cok iyi olmus inan bana evlenip ayrilmaktansa
İylesi en iyisi
Adam bariz ite kaka isteksizmis iliski icinde. Bunu görmek istemedinmi.

Merhaba 3 senelik beraberlik 3 aylık nişanlılık sonrası.kına gecemden beş gün sonra düğünden bir gün önce ayrıldık.hep sorunlar vardı güllük gülistanlık değildi her şey kendisi çok sorumsuz ve isteksizdi beni delirtip kavga etmeme sebep oluyordu sorumlusu ben oluyordum. Ailesi çok ilgisizdi nişandan sonra bir kez arayıp sormadılar ailemi benim evimde oturacaktık onu bile sormadılar bir kere bir eksiğiniz gediğiniz var mı diye. Benimle gelin çiçeği bile almaya gelmedi, annenle arkadaşınla git dedi ben gelemem dedi.tek başıma gittim sormadı bile aldın mı nasılmış bakayım diye.o kadar sorumsuzdu ki balayını bile bir türlü ayarlayamadı en son dayanamayıp ben almıştım. Bu şekilde çat pat gidiyorduk kına gecem oldu onda bile kendi ve ailesi öyle tuhaftı ki insanların bile dikkatini çekmiş.düğünden bir gün önce bana imam nikahında ne isticeksin diye sordu 300 gram altın demeyi düşünüyorum dedim yuh dedi saçmalama.bana karşı bu cimriliğini bırak artık dedim.ben kabul etmezsem ne olur dedi hoca nikahı kıymaz sanırım dedim. Ertesi gün bizim eve geldi aileme beni şikayet etmeye kızınız bana böyle diyor cimri diyor sorunlarımız var vs diye. Babam da ver şunun yüzüğünü gitsin dedi. O esnada hiçbir şey söylemedi takılarını verdi annem almadı öylece çekti gitti ve gidiş o gidiş.. 3 senelik ilişki bütün hazırlıklar bütün hayallerim oracıkta bitti.o gün bugündür çok kötüyüm o benim her şeyimdi çok seviyordum onu. Yaşadığım hayal kırıklığına mı yanayım, aşırı sansasyonel bir şey yaşadım ona mı üzüleyim, aşık olduğum adamın böyle yapmasına mı üzüleyim, bu saatten sonra kimseye güvenip sevemem ona mı üzüleyim,çocuk sahibi olmak çok istiyorduk o olmadı ona mı üzüleyim şaşırdım kaldım
Günlerdir yemek yiyemiyorum 6 kilo verdim aniden görenler şok geçiriyor.ailem yanımda her türlü destekler sağolsunlar ama ben iyi olamıyorum asla her sabah ağlayarak uyanıyorum
Yardımcı olur musunuz?
Bence sana karşı böyle sorumsuz ve cimri birinden kurtulduğun için şükretmelisin. Belki şimdi 1-2 ay ağlarsın sonra unutursun zamanla. Ama evlenseydin daha büyük sorun olurdu. Kendimden biliyorum.

X