Anlamlandıramadığım durum

Bu konu dışında sizin yazdığınız gibi örnekler de olabilir. Fakat burda konu sahibini istemesiyle de nişanlısı mesajları okutmuş olabilir.

Herhangi bir iftiraya uğramamak yada yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına da mesajları saklama gereği duymuş olabilir.

Çok benzerini bu yaz akrabamız olan bir gencin yaşadığına birebir şahit oldum.

Eşinin uzaktan akrabası olan bir genç kız bunlar tabi farklı şehirdeler.. Bu kız eniştelerine f.book da mesaj atıyor sadece el sallama emojisi cevapsız kaldıkça bir kaç defa daha atıyor neyse çok uzatmayayım. Genç de onu tanıdığını yazan bir cevap vererek selam veriyor sonra kız gereksiz bir sohbete devam ediyor çocuk sohbeti bitirmek istedikçe saçma sapan kalpli, gülen suratlı emojilerle devam ediyor eb son genç artık cevap vermedikçe devam edemiyor kız. 5 sene önceki bir durummuş..

Bu sene oğlanın kayınvalidesi evlerine geliyor ve bu konuyu ima ediyor.. Dahası varda uzatmak istemiyorum ve çocuk mesajları çıkarıp kendisini gayette ifade etti..

Meğerse bu kız kayınvalidenin bütün damatlarına ya mesaj atmış ya da onları farklı numaralardan aramış. Kendince sadakat testi yapmış..

Herkes için değil ama çok garip insanlar var.. yani bazen mesajlar saklansam iyidir.
Tedbir amaçlı saklanan bir mesajı, iftira vb bir durumda göstermekle, sevgiliye okutmak arasında çok fark var yalnız. Konu sahibi diğer kadını görünce, kadının normalde anlam yüklenmeyecek her hareketine anlam yükleme riskiyle karşı karşıya şu an.

Konu sahibinin foruma yazdığı bu konuyu, yakın bir arkadaşına da anlattığını bir düşünsenize. Fısıltı gazetesiyle bu dedikodu yayılırsa sonuçları hoş olur mu sizce ?

Tedbir amaçlı saklanan bir mesajı, iftira vb bir durumda göstermekle, sevgiliye okutmak arasında çok fark var yalnız. Konu sahibi diğer kadını görünce, kadının normalde anlam yüklenmeyecek her hareketine anlam yükleme riskiyle karşı karşıya şu an.

Konu sahibinin foruma yazdığı bu konuyu, yakın bir arkadaşına da anlattığını bir düşünsenize. Fısıltı gazetesiyle bu dedikodu yayılırsa sonuçları hoş olur mu sizce ?
Okb hastalığınız olabilir mi ? Bunu yanlış anlamayın olmayacak şeyleri ya olursa diye dile getirip felaket senaryoları yazıyorsunuz ben bunu reel hayatımda birine anlatacak olsam veya anlatmış olsam sizce buraya açık açıl yazmaz mıyım ?
Rica ediyorum bakın RİCA olayları farklı yönlere çekmeyin … gerçekten bu şekilde nasıl hayat sürüyorsunuz bilmiyorum

Evet, benim verdiğim örnek okunması üzerine değildi ama bizim genç iyi ki saklamış. Onun eşinin mesajlardan 1 sene önce haberi olmuş çocuk okunmamış.

Buradaki durumda herkes evli bilenlerin bu konuyu asla konuşmamaları lazım. Dediğiniz gibi fısıltı gazetesi çok tehlikeli.

Okb hastalığınız olabilir mi ? Bunu yanlış anlamayın olmayacak şeyleri ya olursa diye dile getirip felaket senaryoları yazıyorsunuz ben bunu reel hayatımda birine anlatacak olsam veya anlatmış olsam sizce buraya açık açıl yazmaz mıyım ?
Rica ediyorum bakın RİCA olayları farklı yönlere çekmeyin … gerçekten bu şekilde nasıl hayat sürüyorsunuz bilmiyorum
Bakınız Okb demeyelim de tecrübe diyelim.

Aslında her şeyi düşünerek hareket etmek lazım.Bana göre okumanız sıkıntı değil ama okuduğunuzu başkalarına en ufak şekilde aktarsanız belli ki çevreniz küçük, herkes birbirini tanır büyük mesele olur. O kızın éşide ailesi de çok rahatsız olur..

Z zxshermine bir yerde haklı.

Bakınız Okb demeyelim de tecrübe diyelim.

Aslında her şeyi düşünerek hareket etmek lazım.Bana göre okumanız sıkıntı değil ama okuduğunuzu başkalarına en ufak şekilde aktarsanız belli ki çevreniz küçük, herkes birbirini tanır büyük mesele olur. O kızın éşide ailesi de çok ratsız olur..

Z zxshermine bir yerde haklı.
Kimseye aktarmadım böyle şeyleri uluorta konuşmak için ya çok cahil olmalı insan ya çok patavatsız ya da kelimelerinin sonunun nereye gideceğini bilmemesi lazım …
Ben bunu 6 senedir içimde tutabiliyorsam demek ki geçmiş
Buraya konu olarak özet geçtim ki konu iyi anlaşılsın olay bu …
Hanımefendi tuttu tuttu konuyu aldı bambaşka noktaya getirdi benim de hakkıma girdi mesela .

X