Sevgilim tarafından terk edildim

Merhaba bu siteye yeni üye oldum sizden akıl almak istiyorum düşüne düşüne kafayı yemek üzereyim şimdi size anlatıyorum
Öncelikle benim 4 yıllık bir ilişkim var sevgilimin beni çok sevdiğinden eminim bende öyle. Dört yıl içinde aramızda büyük kavgalar tartışmalar ayrılmalar oldu hep evlelik için beni zorluyor kendisi 32 yaşında bense 24 yaşındayım haklı olarak yaşı geldiği için evlenmek istiyor bende aramızda ki tartışmalardan dolayı emin olamiyordum kendisi biraz alkol alır çok değil ama iki hafta da bir kez ama ben hiç istemiyordum genellikle tartışmamız bundan dolayıdır ve dediğim dedik birisi fazla gezmeme açık giyinmeme izin vermez neyse bu konuları biraz atlattık ve yine evlilik için beni zorlamaya başladı ailesini tanışmak için göndereceğini söyledi bende aileme söyledim henüz daha gelmelerine bir kaç gün vardı. Bizimkiler evi var mı nerde kalacaksınız diye sordular bende sevgilime sorduğumda bana hiç bir şekilde net cevap vermiyordu ne yapacaksın elbet bir yerde kalırız şuan ev alamam bir kaç sene kirada otururuz sonra alırız diye sürekli söylüyordu ailem kirada oturmamı istemedi bu zamanda zor kira vermek bende bir kaç kere ev alabilirse ailesi ile konuşup ev almasını istedim eşyalarımı evime göre almak istediğimi kirada zor geçirecegimizi söyledim ve bana sen benimle ev için mi evleniyosun ben buyum benimle geliyorsan gel gelmiyorsan yol orda gibi kelimeler kullandı bir gün sonra yine konu açıldı ve bana dedi ki ben istemiyorum senden karı olmaz sen git kendine göre birini al dedi sakın rahatsız etme beni benden uzak dur s.g senden bir bk olmaz gibi bir çok kelimeler söyledi ve sildi numaramı bir haftadır da hiç yazıp aramadı ailem zaten istemiyordu ben sevdiğim için ailemi karşıma almaya hazırdım ama beni bu şekilde bırakıp gitmesi ve bu kelimeleri söylemesi çok zoruma gitti hergün görüyorum aynı yerde oturuyoruz nasıl unutucam ne yapicam yardım edin yorumlarınız fikirleriniz benim için önemli. Artık ben barışmak istesem dahi ailem istemiyor Şimdiden sana yol gösteriyor dedi annem evlenince ne yapacaksın her tartışmada kapı orda git der diyor sizce haklı mı ?
Ailenizi karşınıza almaya hazırsınız ama adama evde ev diye dırdır ediyorsunuz öyle mi? Peki kaç lira verdiniz de ev istiyorsunuz pardon. Beleşci gördüm sizi. Adamın üslubu zaten tartışmaya kapalı o yüzden deginmiyorum bile.

Ailenize söyleyin bence onlar alsınlar evi, madem kirada oturmak zor olurmuş,ilk kirada oturursunuz daha sonra beraber çalışır alırsınız

Ayrıl barış ilişkileri sağlıklı bulmuyorum .Ben ayrıl barış şiddetli kavgalardan sonrasını okumadım.Gecmisi bu ilişkinin geleceği zaten.O kavgalar bitmez bir süre sonra nurtopu gibi bin tane dert konunuz olur

X