Eşimle her hafta sonu kavga ediyoruz boşanmam gerek mi ?

Ben de öyle söylüyorum Aslında bu adam para kazanıp 14 tl ye laf eden birisi olsa net cimri der geçersin suan durum daha vahim. Konu nasıl kızzzz
Adamin çalışmaya niyeti çok cnm benim 31 yaşında gelmiş mühendis adam evde oturmaz, bunalımda falan olsa destek almaya çalışır. Bu arkadas kendine baktırdigi yetmemiş, kardeşini de getirmiş.

Boşanmak doğru bir karar.

Bosanacaksin tabiki. Allahin issiz ruh hastasini bas taci yapacak halin yok

Maddi konularda o kadar etkileniyorsa çok kıymetli totosunu kaldırır da iş arar.

Adamdaki arsızlık arşa çıkmış.

Psikolojisi bozuk bir kere. Kendine zarar vermes bunun işareti. Teşhisi doktor koyar tabi. Onun içinde adım atmışsın ne güzel ama kıymet bilmemiş. Düşünüyorum da eşinin yaptığını biz yapsak erkekler hemen kapıya koyar adımızı da deliye çıkarır tembele çıkarır yetmez namusumuza fa dil uzatır.
Neyse ikinci olarak neden bu kadar seni darlamış anlamadım. Kendin kazanıyorsun kendin harcıyorsun.
Ve son olarak işsizlik arkasına sığınıp evde oturması kabus. Gitsin pazara tezgah açsın. Ben de teknik personelim ve full mühendisli bir kurumda çalışıyorum. Artık herkes mühendis yani. Kendini ayrıcalıklı görmeden ne iş olsa yapmalı. Ben bir kadın olarak yapmıştım yani.

Boşan

ilk yapman gereken 2.3 koldan korunmak bu adamdan gebe kalmada ne yaparsan yap

Bosanacaksin ve o kahveyi senin suratına atmadigi için sukredeceksin.

Kocaniz = parazit kurtulun

sevgili Kübra, konuyu yazdığından beri rutin şekilde soruyu kontrol etmene karşın hiçbir hanıma yanıt vermemiş olmanın sebebi nedir acaba?
Tatmin edici o cevabı arıyor. Bi tanesi gelecek manyak kocasını nasıl adam ettiğini anlatacak.

Eğer Aselsan ya da bu ayarda bir yerle görüşmüyorsa eşiniz kimse ortalama sormaz. Ben de mühendisim eşim de mühendis, piyasayı da az çok biliyorum. Özel sektörde koşulları kötü bir yerde bile başlasa 2 yıl deneyim sonrasında istediği maaşa yakın iş bulunur. Ya da deneyimi olduğu için en azından imkanları genişler. Eşiniz maalesef lapgötlü (yatış yani). Aldığınız 14 tlyi harcarken hesap sorması, salak salak kahve dökmeler bağırmalar falan. İşten gelip üstüne bir de evde yemek, temizlik falan yapıyorsanız vay sizin halinize. Kendinize yazık etmeyin. Bir de 4 sayfa insanlar size yazmış, zahmet olmazsa bir cevap verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…