Eşimle her hafta sonu kavga ediyoruz boşanmam gerek mi ?

Bir senede iş bulamamasi imkansız markette kasiyerlik olur yine yapardı. Eşinin calismaya gönlü yok üzgünüm. Evde boş kaldikcada size sarıyor çekilmez. İşe girse toparlayabilir diye düşünüyorum ama bı yerden başlaması lazım.

Deli galiba. Bosanin bence.

Üniversiteyi üçüncülükle bitirip bu kadar özel hayatta saf ve kör olmaz tezat konuda küçük birer sakacik gibi kalmış. Kaç kurtar ayrıl boşan bu asalaktan ezik erkek sendromu pasasindan

Ne oldu geldi mi kocanız? Görümce açar kapıyı aman dikkatli olun

Boşan, Boşan, boşan, sakın çocuk yapma...

Eşin bildiğin salak ya nasıl saygı duyuyosun ki hareketlere bak, laflara bak. Boşa gitsin tembel teneke

Kocam şuan akrabasinin düğünün de o düğüne ben gitmedigim için yemek bile yemeden çekip gitti bende bir valiz eşyasını kapıya koydum gelme dedim. Görümcem benimle kaldı düğüne gitmedi ben gitmeyince . Şimdi onu almaya geliyor evde kalmayacaklar.

Allah yardımcın olsun

Bence siz herkese olumsuz mesaj atıyorsunuz sizde bir problem var insanlar derdini buraya paylaşınca sizden olumsuz mesaj geliyor bence sizde bir piskolaga gozukun

Ne kadar güzel bir yorum yapmışsınız kesinlikle katılıyorum evet erkek bu konuda kendini yetersiz hissediyor ve bunu bu şekilde küçük seylerde büyük sorunlar çıkarıyor düzeltebilir pişmanlık duyabilir insanlar zor zamlardan geçebilir onlara bu sürede yardimci olmak varken onu boşa diyen insanlara şaşırıyorum kadında aynı şekilde bu durumları yasayabilirdi

bugün boşanma temalı derdini anlatan iki yeni evli hanımın yazım dilleri ne kadar da birbirine benziyor. ikisi de bugün hesap açmış üstelik. bak sen şu işe.

haftaiçi kavga etmeyi deneyin.
Bu bayan niye her açılan konuya fake sahte diye yorum yazıyor .

2 tane kedimiz var biri anne biri yavru
Al kedilerini git arkadaşım.Her olayda evden giden,seni sokakta bırakan adama hayatını harcama.Elin delisini sen akıllı edemezsin.Sırtını dağ gibi yaslayacağın bir koca değil.Gençliğini heba etme.Kavga vs aşılır ama bu adamın yaptıkları aşılmaz.

İçimde bir rahatlama var. Yazılanlardan birgün bana şiddet uyguladığını hayal edince o duruma gelmeden erken davranmanin huzuru var. O bana çoktan şiddet uyguladı ama onu bu nedenle direk boşayacagimi çok iyi biliyor. Annesi babasından zamanında çok dayak yemiş. Bu şekilde görmüş çünkü annesi evlendikten sonra bana aynı babasının huyları var dedi öfkelenmesi bağırması. Ben bağırmadigim halde kavga anında bana bağırma diye sürekli beni uyarıyor. Aynı hareketleri babasida yapiyormus. Gerçekten bu işin içinden en zararsız en hayırlı şekilde kurtulmayı Allah'ım nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…